1. 1.
  böyle bir durumda ya şakacı bir kişilikle karşı karşıyasınızdır ya da "ben buradayım benimle ilgilen" demeye çalışan bir insanla. siz onu sallamadıkça o titreşimlerini daha da arttırır. ama hala kişinin derdiyle ilgili elinizde yazılı bir belge yoktur.
  2 -1 ... thebrunette
 2. 2.
  kısaca "nbr ulen" demeye çalışan insandır. bu tiplerin yazdığı iletiler de genelde sesli harflerden yoksun ve anlaşılması güç iletilerdir. can sıkıntısından tüm gün pc başında otururlar ve oturum açtığınız an saldırırlar. sadece titretmeyle başlayan diyalog küfürle biter. örneğin:

  - x size bir titreşim gönderdi!!!
  - x size bir titreşim gönderdi!!!
  (bu kadar sık titreşim gönderemezsiniz.)
  > neeee?
  - ya 2 sttr ttrtiyrm b ses vermiosn, asklsn ya:(
  > adam gibi yazmayı denesen?
  - ne gibie?
  >mesela titreteceğine mrb ya da nasılsın????
  - ...
  - x size bir titreşim gönderdi!!!
  > s.ktr be!
  4 ... abisesque
 3. 3.
  çocuktur muhtemelen, evine yeni internet gelmiştir, ne konuşacağını da bilmez, ekran titreyince kendine yeni bir oyuncak bulmanın verdiği şevkle oynamaya devam eder.
  ... sakizzz
 4. 4.
  titreşimi keşfettiği için mutlu olan insan modelidir. birde bunların sık sık göz kırpması yollayanları vardır ki insanın deli olmasına neden olurlar.
  2 ... rire jaune
 5. 5.
  yazı yazmaya üşenen, bir etkileşme isteyen basit msn insanı.
  ... kovarock
 6. 6.
  asosyal insan modelidir en azından utangaçtır çıkın bakın etrafınıza gözleyin insanları ne kadar muhabbet özürlü tip var hepsi titreşim atar ayar olurum bu tiplere *
  ... saparmuradniyazov
 7. 7.
  engellenesi insandır. hele bir de sizin titreşime kıl olduğunuzu biliyorsa kendince şaka yapıyormuşçasına daha çok titretir ki siz engellemekle kalmayıp öldürebilesiniz. ama korkmayın! bunun da bir yöntemi var. titreşim alımlarını kapayın o istediği kadar titreştirip eğlensin canım.
  (bkz: hayat ne garip vapurlar filan)
  ... fragile
 8. 8.
  eğer karşı cins ise bunu yapan şunu demek istemiştir: "çok üşüdüm kollarına al artık beni"*
  1 ... kerameti kendinden menkul
 9. 9.
  (bkz: lavuk)
  ... arude50
 10. 10.
  muhabbete nerden gireceğini bilemeyen ,söylicek söz bulamayan ,karşı tarafın dikkatini en azından titreşim yollayarak çekmeye çalışan insan modelidir,bi de bunların çoğunda aynı anda birçok titreşim göndermeyi sağlayan bir program olur ; msnde tam muhabbete dalmışken gönderilen titreşimlerle yerinizden sıçrarsınız,cevap vereceğiniz varsa da vermezsiniz artık o saatten sonra...
  ... ganarchy