bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    biliyorum anlık bir düşünce ile akılları karışacak solcu, pasif, gay, ateyiz, alkolik, lgbt üyesi kardeşlerimin hin hin fikirlere kapılacaklar ama, durumun düşündükleri gibi olmadığını anladıklarında o minnak pipileri utancın, mahçup olmanın verdiği hüzünle adeta bir asansör düğmesi edasına bürünecek.

neyse, tanıma gelelim kardeşlerim. mütiş zevklidir.

yıl 1997, babamın dükkanında film izliyorum titanic'i yani. ama nasıl heycanlıyım anlatamam. takmışım cd' yi ses sistemi falan var gümbür gümbür ediyor.

filme konsantre olmuşum tabi, cek'in antika aracın içinde roz'u lüleden yaladığı sahne etkiledi beni en çok. aşk, romantizm, adrenalin dolu bir sahne idi.

titreyerek izledim yani. neyse ilerleyen dakikalarda bun iki sapığı rontlayan gözetleyici yüzünden gemi aysberge çarparak yara aldı sevgili kardeşlerim.

çok üzüldüm ben buna, sinirden roz' u tokatlayasım geldi ama nafile. karl marks kılıklı kaptan ne yaptıysa kurtaramadı gemiyi, * çalıştı, çabaladı tuvarda simetrik * duran saate daldı gözleri.

anladı, gemi batacaktı. kaçış yoktu. o sıra gözümden yaşlar süzülüyor benim. tanrı gücenmiş, iki ağır abazanın bokuna gemiyi batırmak üzereydi.

tam o sırada , "çaylaarrrrr" diyerek hanın çaycısı girdi içeri. filme odaklandığım için bir ürktüm çello sever kardeşlerim.

tabi gemi batmaya başladı o sıra. bir anlık korku ve hüznünde etkisiyle tv'ye yumruk attım ben. çaycı şaşırdı, korktu.

tv patladı , dumanlar çıkmaya başladı ama, o solcu kılıklı çello sanatçısı hala devam ediyordu çalmaya. neyse.

elim acıdı, iyice sinirlendim aldım çaycıyı elime, ama nasıl tokatlıyorum. "abi yapma, vurma abi. ben mi batırdım gemiyi " diyerek.

sonra çay ocağının sahibi geldi ayırdı bizi "n'oldu" dedi mevzuyu anlaatı tabi ibiş çırak. 3 kişi bana giriştiler sonra.

o günden beri gemi gördüm mü tüylerim diken diken olur solcu kardeşlerim. hatta kıbrıs'a birliğime giderken mersin'den yüzerek geçtim. uçak biletleri çok pahalı idi. allah'dan akp geldi de uçağa biner olduk. evet.
    2 -1 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    çok salakça bir söylem.
    lan zaten titanik filmindeki batan geminin adı titanik.
    bir daha bunu belirtmeye gerek var mı?
    titanik batarken birini tokatlamak de, geç.
    bazen hiç anlamıyorum sizleri. evet.
    11 -1 ... totonok folmondoko boton gomo
  3. 3.
    gemi nasıl battıysa hala aklıma geldikçe hüzünleniyorum uludağ sözlükteki yazar arkadaşlar.

üzüntülü, mahçup, bi çare, dertli, ağlamaklı başlık nasıl açmak ne demek siz bilemezsiniz.

ühü, ceekkk, rozzzz !!!
    2 ... frktmz krds frktmz
  4. 4.
    totonok folmondoko boton gomo titanikte batarken birini tokatlamak.

büyük düşün türkiye.
    2 -1 ... sartre beauvoir camus