bugün

bundan yaklaşık 3 yıl önce okuduğum bir alfred adler kitabında gördüğüme göre, titaniğin asıl batmasının sebebi reis-i cumhurumuzun kanadaya karşı ilan ettiği seferberlikten kaynaklanıyor.
Doğru iddia. Gemiyi batıran rose ile Jack idi. Adamlar onları sevişirken izlemek istedi. O anda buz dağına girdiler.
Bunun bir amerikan oyunu olduğunu ve arkasında da israil in olduğunu söylememe gerek yok heralde.
https://www.bbc.com/turkce/haberler-turkiye-38487194
Onuda muslumanlar yapmamıştır inşallah diye endişelendirmiştir.
gemi batarken umarsızca keman çalmaya devam eden kemancılardan şüpheleniyorum ben.
bu hükümet döneminde rağbet görebilecek, hatta resmi görüş halini bile alabilecek uçuk komplo teorilerinden biri dahadır.
fetocüler tarafından batırıldığını duyduğum iddiadır.
iddia sahibine göre, daha önce yardımcı kaptan olarak gemiyi idare eden feto, "dümeni kuzeye doğru çevirelim hayır kıbleye doğru" kavgası çıkmış. kaptan ile araları bozulunca gemiyi batırıp kendisi de antartikaya yerleşmiş. penguen gübresi ihraç ediyormuş.
Fetöculer yapmıştir kesin.
Bir ipnelik olduğunu biliyordum zaten. Ben o kaptandan şüpheleniyorum aslında. O ne sinsi kurttu o. Gizli gizli rose la jack i dikizleyip kâr edecek zannediyordu. Öküz gibi buz dağını göremedi uçkuru yüzünden. Yaşlı kurt.
(bkz: dıj güşler).
Havuz medyası dışında duyduğu her şeye komplo teorisi diyenler çoğunlukta olsa da başlıkta yazanlar doğru.
Yazılan enrtyi ciddi ciddi okudum ta ki (bkz: ktm li aynasiz) adlı ruh hastası düz dünyacı salağın kullanıcı adını görmemle eksi atmam bir oldu.

Not: sikindirik komplo teorilerine dayanan çöp iddia.
üzerinden yüz yıl geçince artık geçerliliği kalmayacağı için çıkarılabilec.... bir dakika o mevzu başka bir şeydi galiba.
Bir başka iddiaya göreyse de batan gemi titanik değil ikizi atlantik gemisidir. Daha önce buz dağına çarpıp hasar alan atlantik ile titanik gemilerin sahibi olan şirket tarafından gizlice ismideğiştirilmiş ve sigorta parasının üstüne konulmuştur ne kadarı doğru bilinmez bir iddia sonuçta.
titanik'in makina dairesinde bi kaç türk kökenli tarikat lideri vardı ellerindeki tornavidalarla geminin vidalarını gevşettiler ve geminin dümeni hasar alıp zamanında dönemediği için gemi buz dağına çarptı. nerden mi biliyorum ismini açıklamak istemeyen bu gizli tarikat lideri zamanında röportaj vermişti ordan biliyorum.
güncel Önemli Başlıklar