bugün

bir kaset bile çıkaramadan abdestsiz abdestsiz ölmüşlerdir.
neyin kafasını yaşadığını merak ettiğim insan topluluğudur. lan gemi batıyor herkes götünü kurtarma derdinde ama dayılarda tık yok çalmaya devam...

edit: anlaşılan sözlükte de bu kafada insanlar var.
batan geminin malları'dır.
battı balık yan gider diye düşünmüştürler.
asil ve vatansever ingilizlerin birkez daha ne kadar görev bilincinde olduklarını gösteren durum. *
gerçek müzik adamlarıdır.jack ve rose un veda sahnesinden daha çok duygulandırandır.
her izlediğimde beni yaran sahnelerden biridir. abi koskoca transatlantik batmış milletin afedersin ödü bokuna karışmış çığlık çığlığa millet oraya buraya koşuşurken bu adamlar çalmaya devam ederler. yani ne diyeyim helal olsun sanat aşkı bu olsa gerek.
gemi tahliye edilirken yolcuları sakin tutmaya çalışan orkestra.
batmadan önce son kez demlenelim diyen orkestradır.
-hocam sanatçı hakettiği değeri öldükten sonra görüyormuş. Bu zamana kadar kıymetimiz bilinmedi ve galiba sona geldik.
-ha öyle miymiş? o zaman çalalım bari.
-son ki üç..
%100 maldır. Amk herkes can derdinde, sanki sizi dinleyen var.
yolcuların sakin kalabilmesi için devam ettiklerini duymuştum. yine de zor bir iş, sonuçta gemi batıyor ve muhtemelen öleceksiniz ama buna rağmen işinize devam ediyorsunuz.
şeflerini tutup buğulama yapmak lazım. bu gavurlar tam ibiş ya.
Yerlerinde olsam gemi tam batmadan geminin kıçı başı kalkmadan bir simit veya tahta vs alıp denize atlardim.

Uzaklaşır batmalarini izlerdim.
iki saattir keman çalacaklarına kadınları ve çocukları alan filikaların arkasına sıvışsalardı şimdiye kurtulmuşlardı.
yok öyle bir şey yalan haber.
Hayatımız böyle bok yoluna giderken biz de yaşayıp devam etmiyo muyuz hayatımıza?
Aynı.
Paralel evrende keman gibi çeşitli enstürümanlar çalabilen halimdir.
Çaresizlik, insan böyle durumlarda elinde ki değerlere sarılır.
Bakınız, Titanic batarken çalan orkestra ki iş ahlakı diye bunu tarif edebiliriz.
Batmakta olan ülkenin insanları daha fazla inanç kimlik değerlerine sarılması.
Bakınız: dün hitler Almanya'sı ve günümüz Afganistan'ı vb.
şu günlerde sizi daha iyi anlıyorum koca yürekli adamlar.
Evdekiler ne zaman kovar diye beklerken makyajsız gezemeyen ben.
Ruh halimin böyle olmasını istiyorum. Hiçbir olumsuzluğu düşünmeyeceksin ve anı yaşayacaksın.

Her şey çok güzel toz pembe hayaller gerçek olacak.
Koy gotune gitsin lafinin beden bulmus halidir kendileri.
Vizesinden 06 alınan dersin finaline çalışan öğrenciyi hatırlatır.

Yok canım ben değildim ne münasebet.