1. 1.
    anlamlandıramadığım takıntıdır, öğrenmenin yaşı yoktur kardeşim bu ülkede her an her şeyi yapabilirsin.
    1 ... excalibour
  2. 2.
    katılıyorum ama paran varsa.
    ... allahsiz tosbaga
  3. 3.
    Kimseye zararı olmayan takıntıdır. Bırakın konuşsun çocuk, büyüyünce düzelir nasılsa.
    3 -1 ... suni ihtiyac
  4. 4.
    mahsun kırmızıgül'ün 16 nisanda vizyona girecek yeni filmi.
    2 -1 ... metro
  5. 5.
    ne çocuğu lan 23 yaşına giricem mayısta.
    bütün dünya reşit olma yaşı 14-18 yaş arası kabul ediyor. o gitmek için götünüzü vereceğiniz ülkelerde cinsEL rüştülük yaşı 15-16 lan bazılarında 13-14 yaşa indirdiler siz hala 25 yaş altına çocuk diyin.

o övündüğünÜz fatih 21 yaşında fethetmedi istanbulu?

AMA 30 YAŞINA GELiP BiR SiK OLAMAYAN TiPLERLE, EV HANIMI OLARAK ADLANDIRILAN SiKiCi AY PARDON KOCA PARASI YiYEN NiKAHLI FAiŞELER ÜTÜ BULAŞIK VE ÇOCUK SIÇMAKTAN BAŞKA BiR BOKA YARAMIYORLAR ANCAK ÇOK YETiŞKiNLER DEĞiL Mi?

O küfürler ettiğiniz cem garipoğlu 17 yaşında değilmiydi münevveri doğradığında? size göre çocuk olan yaş 17 YAŞINDA HANi.
    PEKi bir çocuğa niye kızdınız abisi çocuk değil mi sonuçta evcilik oynarken kazara kafasını kesmiştir diyin geçin çocuk sonuçta AFFEDiN.

ayrıca suan o çocuk dediğiniz yaşlarda hatta daha altlarında dedeleriniz neneleriniz ile evlenip halvet oldu paylaşın bakaLım e devlet soy ağacınızı GÖRELiM ÇOCUK DEDiĞiNiZ YAŞLARDA HAMiLE KALAN KADINLARDAN SOYUNUZUN DEVAM ETTiĞiNi.

SEN 30 YAŞINDA ÇOK YETiŞKiN ABi ÜÇ KURUŞ PARAYLA PATRONUN TARAFINDA HAFTADA 45 SAAT SiKiLiRKEN DÜNYANIN BiR ÇOK YERiNDE SENiN O ÇOCUK DiYiP KÜÇÜMSEDiĞiN 17-24 YAŞ ARASINDAKi GENÇ DELiKANLILAR KIZLAR AVRUPADA HAYATINDA GÖREMEYECEĞiN KADAR ÜLKE GÖRÜYOR, O AKŞAM YOUTUBE DAN iZLEDiĞiN YERLERi KENDi GÖZLERiYLE GÖRÜP FOTOĞRAF ÇEKiYOR RÜYANIZA BiLE GiREMEYECEK KADAR GÜZEL KIZLARLA, ERKEKLERLE SiKiŞiYOR.

AMA SEN ŞiMDi ÇOK GEÇ SAAATE KADAR KALMIŞŞIN UYU YARIN GÜNDE 10 SAAT ÇALIŞIP SiKiK BiR OFiSTE KAPiTALiZiME KÖLELiK YAPMAN GEREK ÜSTÜNDE OLAN AMiRLERiNE DAHA SAKSO ÇEKiCEN YARIN ENERJiK OLMAN iÇiN UYU ÇOK YETiŞKiN MÜKEMMEL ABiM.
    2 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  6. 6.
    BU SÖZLÜKTE 23 YAŞA BiLE ÇOCUK DENiYOR ANCAK BEN FAKE BiR HESAP AÇSAM KENDiMi 18 YAŞINDA BiR KIZ OLARAK TANITSAM O BANA ÇOCUK DiYEN ÇOK YETiŞKiN 25-30 YAŞINDAKi KART PEZEVENKLER AĞZINIZ SULANAN SULANA YÜRÜRSÜNÜZ BU KADARDA SÖYLEDiĞiYLE, YAPTIĞIYLA TERS DÜŞE KAREKTERSiZ OMURGASIZLARLA DOLU SÖZLÜK.
    2 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 7.
    bu çocuk 25 yaşına geldiğinde intihar edebilir, hayır hayır şaka yapmıyorum ciddiyim.
    -1 ... excalibour
  8. 8.
    25 yaşı bulmaz bir ay sonra 19 mayıs 2019 da 23 yaşına girdiğim gün intihar edebilirim.
    -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  9. 9.
    siz insanı zorla intihar ettirirsiniz. ne gerek var böyle saçmalamalara.
    -1 ... he gulum he he de gitsin