bugün

her kızın görüp "bak bu çocuk çok yakışıklı" demediği ama yüzüne bakılmayacak tarzda da olmayan erkeklerin genelde yaptığı şeydir. bu hamleyle biraz daha sempatik, özgüveni olan ve kendisiyle barışık olurlar. allah beni böyle yaratmış yapacak birşeyim yok deyip işin içinden sıyrılırlar. tipleriyle dalga geçen kız olunca bunu dikkate almayıp gülüp geçerler. genelde kız kankaları çok olur bu erkeklerin. yaptıkları şey de çok doğrudur kanımca. çünkü şahsım da aynı durumdadır.

not: evet kızlar tipsizim ama ben bunu kabul ediyorum. ya tipsiz olduğu halde kendini afrodit sanan kızları napıcaz onu düşünelim...
ortama ayak uydurmuş erkektir.
Kendinden daha tipli olanlardan bile bir adım öndedir.
(bkz: sen o kızlardan daha güzelsin dostum üzülme)
iyi sonuçlara sebeb vermez.

amk ben tipsizim dediğim zaman herkes sanki analarına küfretmişim gibi bakıyor. iyi bir şey diyenlerin zekasına osurayım. yalan...
http://i.capsspot.com/s/2/8/164965.gif
ordan yürümeye çalışan erkektir. hayvan gibi içi gidiyordur halbuysa yakışıklı olmadığı için. kendince kızlara yürüyecek bi yol bulmuştur. haklıdır da. bende öyle yapıyorum.

gerçi özgüven basamklarında en üstlerde gelir eksikleriyle latife yapabilmek falan mizah humor. bunlar hep bilim tabi ama ortada bi gerçek vardır ve değiştirilemezdir.
kendi ile dalga geçerken, ondan daha tipsiz erkek arkadaşlarını mutlu eder. şöyle ki:

-olum bendeki bu burun, burun değil. patlıcan mübarek.
+aynen lan tipe bak amk. ahahahahahahah!!!!!!
-lan??(içses)
kendisiyle barışık olan, saygı duyulması gereken insandır. Tipi düzgün olan o kadar yavşak insan varken; karakteri düzgün olsun, sağlam, mert olsun varsın tipsiz olsun.
Tipsizsen eğer illa dalga geçen olur. Aralarına almayanlar olur. Sokakta, kapşonluyu giyinip şapkasını kapatıp yüremene sebep olanlar olur. 2 seçeneğin vardır bu durumda. Ya kafana takmamaya çalışacaksın. Yada artık kendini öyle kabulleneceksin, üstüne gidiceksin. Yani kendinle alay ediceksin. Ama kim ne derse desin, hep 'keşke dış görünüşüm normal olsaydı' dersin. Dua edersin. Yada isyan edersin. Kendimden biliyorum.
Benim hakkımda konuşuyorlar efenim evet.
içten içe hadi lan beni beğenin, beğenmiyorsanız da yalan da olsa beğeniyormuş gibi yapın diyen erkektir.
kendisinin ne olduğunu bilen dobra erkektir.