1. 1.
    can sıkan durumdur.
    ... salon beyefendisi
  2. 2.
    erkeklerin asla anlayamayacağı kızlardır. sonuçta hepimiz kız olsak lezbiyen olurduk diyecek adamlarız kızların olaya bakış açısından anlamadığımız ortada. belki de tip anlayışları farklıdır açık ve net.
    1 ... public agent efsanesi
  3. 3.
    nakit seviyordur.
    ... hastavilla
  4. 4.
    tipsizlerin yanındaki güzel kızlar
    6 ... sempatik degil ama yakisikli
  5. 5.
    Iki secenek vardır. Ya erkek pıc ve agzi laf yapiyordur ya da erkek zengindir.
    1 ... rebel12
  6. 6.
    3 ... lagavulinvebazlama
  7. 7.
    herkesin o bana bakmaz diye yanaşmaması neticesinde tipsiz arkadaşın istisnai bir tutum sergileyerek kıza yanaşması sonucunda vuku bulan durumdur.
    ... bob lee swagger
  8. 8.
    ... haylaz adam 34
  9. 9.
    Sana tipsiz gelen ona yakışıklı geliyordur. Her insan aynı değil sonuçta.
    1 ... ride the lightning
  10. 10.
    parası karizması yoksa sorunlu tiplerdir.

gençtim, yakışıklıydım, sustalı taşımıyordum o zamanlar. cansu diye bir kız vardı taş ötesi.

kuzenin sınıf arkadaşıydı üniversiteden. ortamlarda denk gelip birbirimize yazar olduk.

en son sıkıldım -hadi çirkinleşip açıkça söyleyeyim- en son azdım kenara çektim. dedim "cansu durum buyken bu uzatmayalım çıkalım".

çirkin olmadığım için kabul etmedi. yemin ederim ya. aynen şöyle dedi "ben böcek gibi bir adam istiyorum. çok çirkin olsun. kimse bakmasın, kıskanmayayım, uğraşmayayım".

aynen böyle ya.

ahh cansu bi de şimdi gör beni. tipim muazzam kaydı, sustalı taşıyan kıronun biri oldum çıktım. ahh canım benim ahh.
    ... hergele kutay