bugün

kendimi avutmak adına açtığım bir başlıktır. belki bizlerin de bir avantajı vardır diyerek umutla giren uuserlere umut olmaktır amacım. neye göre kime göre sorusunu yönelteceğinizi bildiğim için şunu belirtmek isterim ki kendini oldukça yakışıklı görmeyenlerin veya etrafta ''çok yakışıklı'' olarak parmakla gösterilmeyen kişileredir bu yazı.

- kesinlikle ama kesinlikle tipe ve paraya değil, gerçek sevgiye önem veren bayanların ilk tercihi olursunuz. kadınların arayıpta bulamadıkları aslında bizlerizdir.

- erkek erkeğe dışarı çıktığınızda, sevgiliniz tarafından kıskanılmazsınız. çünkü sizin görünüşle pek av yakalayacağınızı düşünmez. onun için de baş ağrıtmaz.

- sahte insanların, herşeyi dış görünüşe bağlayarak insan sarraflığı yaptığını sanan zavallılardan ırak olursunuz. sahte iltifatlar ile kandırılma ihtimaliniz olmaz.

(bkz: daha gider bu) (bkz: kendimden biliyorum) *
kimse sizinle gelişi güzel dalaşmak istemez. insanlar nedense korkar ve çekinir tipsizlerden.
not: kendimden bilmiyorum.
notnot: yok ben de tipsizim ama beni dövüyorlar sık sık.
evleneceğiniz kişi sizi daha az kıskanacaktır.
Asla nazar degmez.
seni seviyorum diyene rahatça inanabilirsiniz. kendimden biliyorum.
Tipe para vermiyordur.
Pesınıze karı kız takılmaz, zina yapmaya davet azalır.
süslenmek gibi bir derdiniz olmaz, zaten süslenseniz de çirkin kalırsınız. zamandan tasarruf gibi düşünün yani.*
size hep önyargı ile yaklaşılır
"ya tipe bak mal resmen" gibi gibi
özgüven sorunları ortaya çıkar
bazen de ters etki yapar, "kaybedecek neyim var ki" cümlesi size fazlasıyla boş güven yükler.
hayata çok fazla adım geri başlatır.
sizi seven siz olduğunuz için sever, buradaki tek sorun ise, sizi seven birinin olmayışıdır.
tipsizseniz gidin salona kas yapın. kasa veren birsürü kız var.
sempatik olma durumu yüksektir.

genelde esmerdir. (zaten sırf bu yüzden bile beğeni alabilir.)

karşısındaki kişi gerçekten sevdiği için yanındadır ki bu zamanda en önemli konu budur zaten.

konuşkan ve zeki esprileri mevcuttur.

not: onu öyle sevin sevecekseniz.
birinin sizi kişiliğiniz için sevdiğini bilirsiniz.
Bilemiyorum dostlar bilemiyorum.
vardır. en basitinden para avcıları peşinizden koşmaz. koşmuyorlar dimi lan? tamam lan tamam hem fakirim hem tipsiz. ben de kız olsam benim peşimden koşmam.
suda batmamayla ilgili gereksiz espiriler vardı ama o konulara hiç girmeyelim.
Bence yoktur. Buraya yazılanlarda züğürt tesellisidir.

Not: Tipsizin kralıyım. Burada tipsizlik konusunda yarışamayacağım yazar yoktur.
Kızlar peşinizden koşabilir. Kız milletinin ne yapacağı belli olmaz.
kıskanılmamak.
ne yapsan ne söylesen sapyoseksüel sınıfında olmak.
insanlara sevgi duyamıyorsun bir süre sonra. Ayrıca tipsiz olduğun için çok yakın erkek arkadaşların olabiliyor ve kimse laf etmiyor. Ayrıca daha özgürsün, şu an nasıl görünüyorum diye bir düşüncen yok çünkü çirkin olduğunu zaten biliyorsun ve kabullenmişsin. Yaşlanmaktan falan da korkmuyorsun çünkü acı patlıcanı kırağı çalmaz.

Selam ve sivilce ile..
bir kere çok şanslı oluyorlar daha ne olsun.
avantajlarını bilemeyeceğim* ama dezavantajlarının epey fazla olduğunu söyleyebilirim. hayatınız boyunca kendini bir bok sanan karaktersizlerden çok çekebilirsiniz*
Tipsiz demeyelim de ortalama biri olmak diyelim.

Ortalama insanlar akılda kalmaz.bunun avantajı suç işleyenlerde daha fazladır.

Eşgal tarif ederken brad Pitt e benziyordu gibi net tarif yapamazlar.
karizmatik olma ihtimali yüksektir. evet tipsiz ama karizmatik düşünün bence.
Derdi tasası yoktur, girdiği her ortamda rahattır.

kimse dikizlemez onu çünkü tipsizdir.

Sizi çok iyi anlıyorum.*
güncel Önemli Başlıklar