bugün

Günümüzde aşk ve cinsellik ilişkilerinde kaybetme sebebidir. Çok az kişi bilgiye, kültüre, tecrübeye önem veriyor. Varsa yoksa yakışıklı, uzun boylu, tatlı yüzlü, düz karınlı…
Ülkemizin garsonlarının enflasyon sebebi ile tip den eksik kaldığı durumdur efem.
Takmayın. Kalbiniz güzel olsun dostlar.
zor geliyor üzülüyorum ama her zaman hedefim güzel olan. bu dünyada yerim yokmuş keşke bir yalan olsaydım.
dünyanın sonu değil. yazılım öğrenin.
Şans da yoksa hayat çekilmez be!
insan içine çıkasınız gelmez. Allah belanızı vermiş gibi bir şeydir.
intihardır.
kimin ne düşündüğü umrumda mı
kesinlikle hayır.
Kavisli burun, köşeli çene, renkli göz bla bla, günümüz güzellik kıstasları kadar ve hatta bazen daha değerli bir unsur var. Aklınız.
görsel
Para olunca gerisi teferruat. Ha tipsizsin ha yakışıklısın ne mânâ.
şu başlıktaki depresif entryleri okuyunca aklıma şu video geldi. lmfao xd

https://youtu.be/elroYaDZwqU
Yakisikli erkege gore 1-0 yenik baslar hayata.
Bu acigi kapatmak icin kendini diger konularda gelistirmeli.

Devir dis gorunus devri cunku.
gördüğüm insanlara acıdığım durumdur. hele ki bir mekanda otururken tipsiz çocuğun yanındaki kız sevgilisinin bakışlarına maruz kalmak hemcinsime acımama neden oluyor. tabi bende kıza bakıyorum ama çok şükür insanlara acıma duygumun önüne geçmiyor bu durum.
Çıkarken sormuyolar ki, yapcak bişi yok el mahkum.
Ne yazık ki insanı asosyallige ittigi cok asikar.
Isletmeler dahi ozeguveni daha yuksek olacagi ve bunun sonucunda daha verimli calisacagi dusuncesiyle daha cok goze hitap eden insanlari calistirmayi tercih ediyor. Guzellik yakisiklilik algisinin isletmenin prestijini etkiledigine dahi girmiyorum. Ama sonuc bu. Tip ne yazik ki is hayatinda da sosyal yasamda da kiz erkek iliskilerinde de hayati onem tasiyor. O yuzden diger yakisikli erkeklere nazaran arti yonleriniz bulunmasi sart. Agzinin laf yapmasi zengin olmak yeni diller ogrenmek kulturunu genisletmek hitabet dersi almak gibi.
Cirkinsen ve hicbir vasfin yoksa gecmis olsun. Yeni Gorunmezlik pelerinin hayirli ugurlu olsun.
Tipsiz olup aynı zamanda sempatik olmak erkeklerin kaderi olsa gerek.
kalbi tipsiz olmasın (bkz: mucize).
insanı rahat ettirir. dıtdıtdıt mesaj yok, saçma sapan arkadaşların yok, sırf yakışıklısın diye senle uğraşanlar yok, mis gibi. hele hele hem çirkin hem de fakirsen, değme keyfime! seni seven insanların tipin için veya paran için sevmediği kesin olur, sen olduğun için sevilirsin. nereden mi biliyorum? ben o kişiyim çünkü! çirkin fakir.
bir kayıp değildir. herkes bir gün ölecek sonuçta di mi? tipsizliğin içinde yapılacak bir şey yok. o halde kendini sev ve kendini geliştir. konuşmak kolay elbette ama,

güzel giyin, güzel konuş, kültürlü ol, yapabilirsen estetik yaptır, saçına başına dikkat et, kilo ver, kitap oku, erken kalk, bir çok insan tanı emin ol herşey bambaşka olacak.

herşeyin başı kendini sevmekten geçiyor. kendine değer vermezsen kimse sana değer vermez.
(bkz: defolu üretim)
içinde bulunduğum durum.
Hiç düşünmedim bilmiyorum.
üstteki yazar amcı.
... ya da olmamak kişinin kendi elindedir bence.
Aynı zamanda ipsiz olmaktır.