bugün

evlenilir. yakısıklı ve gözü dısarda erkek sempatik ve sadık erkeğe göre geride kalır.
ahanda benim yalanım varsa namerdim .hatun bu yönüme ve lafazanlığıma kandı zavallı .kızı öyle bağladım aklı çıktı .
sözlükte 1,60 kız esprisi (!) yapıp sempati toplamaya çalışan ama gerçekte troll olan erkek.
tipsiz erkeğin tanımına göre farklı farklı yorumlanabilecek tartışma konusu...

yani tipsiz erkek dediğin ciguli gibi bir şeyse, çok afedersiniz o erkek bi tarafını da yırtsa ondan olmaz. sempatiklik falan kotarmaz yani...

ama tipsiz erkek dediğin "bir bradley cooper değil ama en azından bir adam sandler" gibi bir şeyse o zaman olur belki...

bilemedim... eeaaaff, neyse. tipsiz ve sempatik erkekler düşünsün.
genelde yakışıklı erkeklerden daha çok tercih edilir. en azından benim için öyle. sempatik olan insan her türlü alır. birlikte eğlenemiyosam napam yakışıklısını.
Kızlar sizi kankası olarak görür. Sürekli ararlar. Twisted yaa özledik seni geçen yine senden bahsettik falan derler. Çok sevdik biz seni derler. Deyim yerindeyse yavşama skill eksiktir sizde. insanları güldürür eğlendirirsiniz ama ortamın komiğinden öteye gidemezsiniz. Sanki bir cinsiyetiniz yokmuş gibi davranılır. Hoşlandığınızı söylediğinizde hep arkadaş olduğunuzu hiç başka türlü düşünemeyeceklerini söylerler. Kaybedendir tipsiz ama sempatik erkek.
shameless dizisindeki lip tir.
Hiç şansı yok.
ortamdaki kızların arasında seçilmemiş, boşta kalan kızlar tarafından tercih edilecektir. her körün bir alıcısı olur...
Tek kusur tipse zekası terbiyesi kültürü kariyeri herşeyi kapatır.
Sarışınsa ok.