bugün

Üniversitede 2 sene peşinden koştuğum kız en son neden reddettin diye sorduğumda tipim değilsin dedi.

Kız da tanıyanların baka baka buna baktın dedikleri biriydi.

Hayat ne kadar büyük bir hayal kırıklığı cidden.
tipitip markasıyla satılan ciklet, tip konusunda ahkam keserse hiç şaşırmayalım.
birinin birine tipi uymamasını ifade eder. çok kötü bir sözdür.
- tipim değilsin.
+ neden?
- yirmi yaş var aramızda manyak!
+ ne desen haklısın.
kızların çirkin erkeklere söylediği söz.
En makul reddetme yöntemi. Bende öyle diyorum şahsen.
Bir ilişki kurma çabası başlamadan kişi bunu sezip size söylemişse sizi birçok dertten, uğraştan kurtarmış demektir kişiye kızmayın.

Ayriyeten bu kelimeleri kullanacak kadar sığ bir bireyle birlikte olmak zorunda kalmadığınız için kendinize bir caramel macchiato ısmarlayın ve ucuz atlattığınız için şükredin.
ya sen bu tiple ne cesaret benim sevgilim olabileceğini düşünebiliyorsunun nazikçe söylemidir.
“çIrkinsin” in kıbarcası.

“Tipime kurban ol” diye cevaplanası ifade.
kibar hali seni öyle görmüyorum arkadaşım olarak görüyorum. kızlar ilk tipe bakıyor tipini beğenmezse şansın paranın dik gelmesi kadar. yok karakter adamlık felan hikaye bir kız bunu söylüyorsa inanma yıkılacak yer arıyordur.
Lotti de Genç Werther'e tipim değilsin dedi.
Değer miydi ha intihar etmeye Werther? Yazık ettin kendine. Sana başka kız mı yoktu. Genç adamsın çık dolaş. Elini sallasan ellisi. Ah lotti vah lotti mikmişim lottiyi. Sinirlendim bak. Osspu lotti! Yedin genç çocuğu!
O nedenle kıza en başta fotonuzu atın işi ciddiye bindirmeden. Kızların çoğu şekilci bunu anladım. Ne kadar iyi muhabbet çevirseniz kafanız ne kadar uyuşsa da tipinizi görünce bingıl bingıl diyecek kadar mallaşıyor zaten soğuyorsunuz böyle birinden o nedenle boşa vakit harcamamak adına en başta bu işi halletmeniz pişman olmanızı engelleyebilir
Bunda alınacak gücenecek bir durum yoktur. Açıkca demiş. Ama bu ilişki daha başlamadan denirse uygun olur. Gezip gezipte tipim değilsin dersen karşıdaki ufaktan bir sinir krizi geçirebilir.
Türkçesi senin dış görünüşünü beğenmiyorum olan hede.bu sözü söyleyen kız+20 yaşındaysa ondan ne köy olur ne kasaba uzak durmak sizin hayrınıza.
parantez icinde fakir pic.
Alt metin: amk eziği seni.
zaman içerisinde yapılan bir yanlışın akılda yer etmesi nedeniyle belli zaman sonra duyulmuş sözdür.
bu laf yukarda ki gibi boşa yatırım yapana koyabilir.
Klasik bir reddetme sözü.
--spoiler--
Senin ben tipini silkeyim
--spoiler--
söylenirken zevk alınan söz.
"Asıl ben senin tipin değilim."

ince.
olabilir sen benim tipimsin.
tipinimdir ben senin, sen tipini bilmiyorsun diye cevap verilesi sözdür.
çeviri: "tipsizsin diyemiyorum ama anla beni"
güncel Önemli Başlıklar