bugün

yalan makinesine sokulmaması gereken kızdır.şayet makine bozulabilir.
servet avcısı olan bayanın söylemidir.
aynı zamanda; "benim için önemli olan tipi değil işlevidir." diyen kızdır.
(bkz: nefes alsın yeter)
Tipine bakmayacağım zaten, o yüzden tipi salla. Parası olsun yeter. Ben Cahit Arf'a bakarım bol, bol. Demek isteyen kızdır.
akıllı kızdır vesselam. cüzdanı kabarık olsun yeter değil mi ? tipe ne lüzum var.*
Abazalığın nirvanasına çıkmıştır,artık sadece güzellik değil başka şeylerden de ödün vermeye başlamıştır. (bkz: Nefes alsın yeter)
samimi kızdır, dürüsttür, erkekte güzellik aranmayacağını bilen kızdır.
+ bir erkekte tipe bakar mısınız ?
- ayh yoq benm icn tiB önemLi deiL
+ tipsiz olduğun için olabilir mi acaba ?
- Immm sehyy.. Immm.. biLmmKiii
+ Soru tekrar sorim ?
- hanqi soru yhaa? Sacm nasıııı?
fazlasıyla görülebilen kız tipidir... çoğunun yanında gezdiği herifin tipine baktığın zaman; kızların bu görüşünde ne kadar samimi olduklarını anlıyoruz. evet, gerçekten de tipe önem vermiyorlar.
gerçekten erkeğin tipine değil kişiliğine bakabildiği gibi cebini de önemli bir faktör olarak görebilen kızdır.
yalan söylüyordur, ben rastlamadım öyle bir kıza şahsen, ne olursa olsun, azcık da olsa tipine bakar, yada kendi hoşlandığı tarzda birini bulmaya çalışırlar, sonra kendi tarzında biri ile çıkmazlarsa 1 aya kalmaz sorunlar başlar, yok saçın, yok giyim tarzın, yok ayakkabın vs vs diye. yok hani kendimden biliyorum.
(bkz: tipi değil boyu önemli)
tipi değil parası önemlidir diyen kızdır. haklıdır.
a: len kamil duydun mu? bizim hümeyra tipe hiç önem vermiyormuş lan. şansım var yani.
b: he paraya bakıyormuş anlayacağımız...
a: olsun be abi param feda olsun ona.
b: enayi.

efenim anlayacağınız ne kadın ne de erkek, tip benim için hiç önemli değildir derse bilin ki yalandır ya da para içindir. lakin genelde her iki cins de sırf tipi ön planda tutmasa da az da olsa tipi önemser.
"fizik mi, kimya mı?" sorusuna kimya diyen kızdır. var böyleleri evet..
kendine farkında olmadan yalan söyleyen kızdır. gelecekte bunu farkeder.
yalan söyleyen kızdır. (bkz: yemesin bizi)
karşısındaki şahıs konuşması ve düşünceleriyle hayranlık uyandırırken tipin ikinci planda kaldığını düşünen kızdır. *
TiPi DÜZGÜN VEYA HOŞ OLAN AMA, iÇi BOŞ, KAYPAK, GÖZÜ DIŞARDA, BERABERKEN HiÇBiR ANLAMDA ZEVK VERMEYEN ERKEKLERLE BOL BOL BERABER OLMUŞTUR. BiRDE ÖBÜR TÜRLÜSÜNÜ DENEYEYiM BARi DEMEK iSTEMiŞ KIZ OLABiLiR.
(bkz: tipi tip)*
zengin ve çirkin sevgilisi olan kız.
ruhunun dilinden anlayan birini isteyen kızdır.
Yüksek ihtimalle zengin bir erkeğe bunu söyleyen kızdır.
kesinlikle anlamadığım ve yalan söylediğini düşündüğüm kız. bir erkeğin kültürü, kafa yapısı, karakteri ne kadar önemliyse tipi de o kadar önemlidir. bahsettiğim şey yakışıklılık değil kesinlikle ama her insanın beğendiği bir tip vardır sonuçta bunu boş küme olarak sunmaya çalışmak en büyük açlık göstergesidir.