bugün

Bu soruyu cinsiyetsiz olarak soruyorum. Sözlüktekilerin genel fikrini merak ediyorum.
one night stand olur.
bırakın tinderı bu devirde normalde de sevgili yapılmaz. herkesin üstünden biri geçmiş. bu kadar pisliğin içinde sevgili yapıp onu helalim diye sevemem kimse kusura bakmasın.
bence yapılır. şöyle ki, bana zamanında arkadaşımın eşi tarafından buluşma ayarlanan ve iyilik güzellemesi yapılan kızı o dönem ve herhangi bir dönem ilişki istemediğim için olumsuz karşılamıştım. ama kıza alıcı gözüyle baktığım zamanda gerek fiziksel özellikleri gerekse de düşünce yapısıyla ilişki yaşanabilecek hatta evlenilecek kız profili çizmişti.

benle olmayınca o da başkasıyla ilişkiye başlamıştı ve bu sebeple kendisiyle bir irtibatım olmamıştı.

aradan geçen 2-3 sene sonra kendisini tinder’da gördüm, kız baktığın zaman aynı kız, dolayısıyla gayet de yaşanabilir diyorum.

ama ben yaşar mıyım? zannetmem.
Mal degilseniz yapılmaz.

tinder ve benzeri uygulamaları kullananları ciddiye alamıyorum.

Tinder ne yav hsjjsjs allahım böyle şeyleri kullanmadıgım için sana teşekkür ederim
becerebiliyorsan neden yapılmasın.
kısa süreli bir ilişki düşünüyorsanız olabilir.
bu mantığa göre sözlüklerden de sevgili yapılmamalı.

tinderın amacı belliymiş, e sözlüğün de amacı belli. kaldı ki tinder avrupa'da ve amerika'da artık bildiğin evlilik programı olarak kullanılıyor.
yalnızca kuzey avrupada tanıdığım 2 evli çift var tinder aracılığıyla tanışan.

sözlükte kim amacına göre yazıyor?

geçin bu boş ön yargıları yahu.
Uludağ sözlükte bile yapıldığına göre tinderda tandırda hatta kantırda bile yapılabilir bence.
mal mısınız diye cevap verilesi sorudur. bir insan haldır huldur karşı cins arayıp, onu bunu sağa sola çekiyorsa o insandan hayır mı gelir? maymun iştahlıdır. en fazla öylesine takılır bir süre sobra da ayrılırsınız. tinderden gelecek olmaz mallaşmayalım.
Yapılır.
tandırdan bile yapılır ama tinder'den olmaz.