1. 1.
  Ben haftada 10-15 eşleşme alıyorum ama amına koduğumun ülkesinde kızların amı sanki altın kaplama amk. Eşleşmek için karşıdakininde beğenmesi gerekiyor, bildiğin beni beğenmiş kız mesaj attığımda cevap vermiyor, bu ne anasını sikeyim? ilk mesajıda her zaman ben mi atıcam amk? 100 kızla eşleşmişimdir 1 ayda ama şu ana kadar kimse ilk yazmadı hep ben yazdım. Kıza uzun uzun yazıyorum mesela spor mu yapıyorsun cidden çok atletik görünüyorsun bende bir aralar aynı sporu yapmışımdır vs. yazıyorum aldığım cevap sadece ''evet'' oluyor amk
  9 -4 ... prince of mirkwood
 2. 2.
  Misak ı milli sınırları içinde hiç bir işe yaramayacak uygulama. isterseniz kıvanç tatlıtuğ olun yine de nafile. Arap ülkelerinde dahi tinderin daha çok ekmeğini yersiniz, ama bu ülke de olmaz.
  3 ... enkidu1986
 3. 3.
  yeni nesil sex body arama uyguluması.
  1 -1 ... rebel12
 4. 4.
  Ülkede ne tam anlamıyla layıkıyla kullanılabiliyor ki?

  Adama tezgahı almışsın, depocu tutmuşsun, iplikleri getirtmişsin, deseni yüklemişsin ama bir türlü 1 mt kumaşı dokuyamıyor adam. Ya elinde telefon ya sigara ya yemek molasında vs..

  Burda da mantık aynı, tinder ın dünyada kullanım mantığı aynı. Ama biz burda ego yükseltmek gibi instagram vari kullanıyoruz.

  He tamam amq güzelsin, sen de yakışıklısın neyin peşindesin? icraat gene 0. Git o zaman face, instagram falan kullan.

  Çok şükür sosyal medya hesabım yok sözlük harici. Kafam rahat, ego s.kişi yok.
  3 -1 ... rockonbaby
 5. 5.
  250 eşleşme yaşadım bi gün de. Hepsi taş gibiydi.. ama buluşmadık hiç. Seks uygulaması ama Türkiye de amacı farklı tabii.. vaktim o kadar çokki ama 250 kişiye birden nası vakit ariyim.
  -3 ... nikimyokki
 6. 6.
  müşterilerini sadece kendi zevkine göre seçen gizli fahişelerin ve etrafından olmayan biriyle sevişmek isteyen hatunların erkek menüsü.
  seni beni seçmezler. onlar için sen ben anca sahanda yumurtayız.
  ... hastavilla
 7. 7.
  escort - fake - travesti - gay
  kaynıyor... arada nadir kadınlar var ama acun girse zor match olur :D
  2 ... theagent
 8. 8.
  Eslesiliyor bu uygulamada, kizlarla da amacına uygun bicimde bulusuluyor. Evet evet Türkiye'de. Sebat edin beyler, gerisi geliyor.
  1 ... lumiere sombre