bugün

Ben daha bir allahın kuluna rastlamadım(güzel).. Geçenlerde sildim. izmir Istanbul dısı kullanmasın orda yasayanda ihtiyaç duymaz zaten
Enayi erkeklerin bulunduğu yerdir neden enayi dediğim sorulursa oradaki kadınlar telefon ve kredi borçlarını ödetecek enayileri aramaktadırlar .
Onune gelen her uygulamayi indirme kardesim.
yurdum kızlarının yanlış anladığı uygulamadır.
evlenmek isteyen yabancı uyruklusundan tutun, swinger çiftine kadar çeşitliliğin bol olduğu bir ortam. ama tabi kezbanlarımızı da görmezden gelmek mümkün değil. uygulamanın amacını bilmeyen o kadar çok kezbanious var ki, ne için kullanıyosun bu uygulamayı dediğimde; sohbet muhabbet işte, bi cacık olacağı yok diyen insan sayısı oldukça fazla.
Kız tinder indirmiş diyor ki abazalar yazıyo ee ne bekliyodun dünya finans analizleri doların yükselişi ve orta doğu sorunu mu konuşulacaktı?
türban anladım amk.
Tinder ne?
eşleşme olunca ne zaman ve nerede yazarsınız hemen oha yavaş daha birbirimizi tanımıyoruz falan diye tepki verirler.

ulan bu uygulamanın amacı tamamen sekstir yaparsın ve devam edersin. yemeksepeti'nden pizza söylemek gibi ne diye tanıyayım ben seni sanki evleneceğiz amk açık ve net.
birbirimizi kandırmayalım. bu bir dating, yani en temelde çöpçatanlık uygulaması. ancak belki 50 kişiyle eşleşmeme rağmen, sadece 2 kişiyle numara alacak kadar konuşabildim. genelde cevap yazmıyorlar. ama eşleşmeyi de kaldırmıyorlar. öyle duruyor eşleşme. sen anasına sövsen yine cevap vermez, ama eşleşmeyi de kaldırmaz.

gerçekten ben bu uygulamadaki kızların çoğunun mantığını çok merak ediyorum. Bir kısmı instagram'da takipçi kasmak için kullanıyor. o kekoları sktir et zaten. de, şu "ilişki aramıyorum dalgasına buradayım"cılara ne demeli?

siliyorum zaten uygulamayı. 2 tane ablayla da şu an whatsapp'da konuşuyorum zaten. geriye kalan 48 kişi ego tatmini için uygulamada takılabilirler. özgürler neticede.
Karşı cinsten birini bulmak için uygulamalara ihtiyaç duyacak kadar düşmek.
güncel Önemli Başlıklar