1. 1.
    yok ben okuyamam amk bu kadar uzun yazı, benim iq 35 diyenler için özet en altta.

sosyal medyanın çöpünü gözümüze çatan en meşhur uygulama olan, erkeklerin araba ve spor salonu aşkını ve kahve içelim mi sevdasıyla yazdığı ; kadınların ise egolarını, alter egolarını, ruhani egolarını, fiziksel egolarını libidosal aciz erkeklerle şişirdiği tinder yerine, kullanabileceğiniz diğer sayko uygulamaları inceledim.

1) okcupid
    kendisi alenen sizi bir veri arşivi olarak görür. cinsel, siyasi, felsefi, fiziksel saçma sapan sorular sorarak sizin bilgilerinize ulaşır. amacı size en yakın eşleşme adayını karşınıza çıkarmasıdır. yüzdelik olarak ( mesela %92 ) bir kişiyle eşkeşirsiniz ve dersiniz ki oha seninle bildiğin tencere kapak olmuşuz. abicim bi düşünün bu uygulama gerçekten çöp çatan sitesi mi yoksa 10 sene sonra yapay zekanın sizi sizden daha iyi tanıyabilmesi için veri toplayan ajan bir uygulama mı?

2) fatch
    yine sağa sola kaydırdığınız, bi sike derman olmayan uygulama.

3) bumble
    türkiyede pek kullananı olmasa da güzel bişey.
    tinder ile aynı özellikler gibi. tek farkı burda bir eşleşme olursa önce kadın yazıyor. yoksa eşleşme 24 saat içinde kayboluyor. be amk madem eşleşiyosun ve benim de yazamayacağımı biliyorsun, neden yazmıyorsun o zaman dedirtebilir.

4) gleeden
    burda olay biraz daha farklı. gizlilik üzerine kurulu bir uygulama. çünkü bu uygulamanın kullanıcıları evli. genelde yaş olarak +30 insanlar kullanıyor. ve denk gelebileceğiniz bazı +50 kadınlar size cinsel birliktelik için para dahi teklif edebiliyor.
    bu uygulamanın şöyle bir dezavantajı var, money talks. yani birisiyle konuşmak için 10-20 lira gibi coin yüklemeniz gerekli. amk para mı vercem yha falan demeyin sonra. biz biliyoruz neler nelere para veriyosunuz siz serseriler.

5) hud
    bu da ne olduğunu çözemediğim allaha emanet bi uygulama. kim kullanıyo bilmiyom. bilin diye söylüyorum.

6) secret
    bu de gleeden gibi gizlilik üzerine kurulu parasal bir uygulama. çok da şeapmayın yani bunu. yine de siz bilirsiniz.

7) uludağ sözlük
    çok sayko bir mecra. eğer kullanmaya başlarsanız burda çok yakın tanıdıklarınızı görebilirsiniz. buna hazır olun. her gece neredeyse sex garantisi sunar. ücretsizdir.

bonus: connected2me
    bunu bilmeyen yok amk zaten. kuru gel ıslak git falan yazar. her an erekte bir penis görebilirsiniz. kızlar dikkat edin sonra sünnetçiden çok görüyorum esprisi yapmayın.

"özet: 35 iq ile sen hayatta kaldığına şükredeceğine bir de uçkur düşkünlüğü mü yapıyorsun be amk."

"""""""verdiğiniz her beğeni +1 sex olsun. """""""
    """""""açık fav düzenli fuckbuddyniz olsun."""""""

fakat bütün bunların yanında siz siz olun, barda tanıştığınız bir kızla uyandığınız sabahın yalnız gecesinde, ona bir şiir yazmayı unutmayın.
    3 -5 ... duhanco
  2. 2.
    okcupid uygulamasına bakacağım sanırım.
    normal arkadaş edinilebiliyor mu acaba? hahahah.

edit: bana mı yavşıyon duhanco?
    1 -2 ... bilgisiz zeki
  3. 3.
    Tinder adlı uygulamaya alternatif olabilecek uygulamalardır.

(bkz: Twitter)
    ... dore guido orefice
  4. 4.
    Kerhanem cepte.
    2 ... rebel12
  5. 5.
    bu arada tinder uygulamasinda bolca trans, eskort falan turemeye basladi. dikkat edin. bobreginizden olmayin.
    ... duhanco