bugün

Eşsiz bir oyuncu, hastasıyım . Hekimoğlu' nu sadece kendisi için izliyorum. Adam hekimoğlu rolü için doğmuş sanki
koronaya yakalanmış ünlü oyuncu.
https://www.cumhuriyet.co...aviruse-yakalandi-1789255
house md dizisinin türkiye'deki uyarlaması olan hekimoğlu dizisinde oynuyordur.
görsel
ilk hırsız polis dizindeki çınar karakteri ile izleyip hayranı olduğum ve içinde yer aldığı her ne varsa kalitesini bir anda yükselten oyuncu.

ve hala çok yakışıklı, kendi karizmasından ayrı, bakışlarında ayrı bir karizma olan adam.
Yeni nesil oyuncular arasında en başarılı şahıstır.
"Devir dış görünüş devri"nin ekmeğini yiyen sözde Yakışıklı oyuncularının yanında yaptıkları ile kendini çok güzel parlatan adam.
müslüm gürses ile hiç benzerliği olmamasına karşın müslüm babayı oynayan aktör.
Türk camiasının şaraplarından biri. Yaşlandıkça güzelleşiyor.
hekimoğlu adlı house md uyarlaması yeni yerli dizide dr house'a karşılık gelen rolü oynayacak olan tanınmış oyuncu ve müzik adamı.
Gülperi dizisinde gıcık olduğum müslüm filminde hayran olduğum oyuncu. Seside bir o kadar güzel..
müslüm filmindeki tiplemesi çok karizmatikti bence. gerçek hayatında da kıvırcık saç ve bıyıkla iyi olur diye düşünüyorum.
Müslüm filminde Müslüm Gürses i hakkıyla canlandırmış oyuncu.Filmde Müslüm Gürses in sesinin kullanılmamasını telif hakkına bağlıyorum kaldı ki Timuçin esen güzel taklit etmiş Baba’nın sesini.Sürekli arabesk dinlemeyen biri olarak Müslüm Gürses e yaşarken de büyük saygı duyuyordum.Reyting Hamdi ye malzeme olmasına rağmen hiç gocunmamış güzel bir insandı.Ses tabiiki Müslüm Gürses in kendine has ama filmde sahiden role bürünmüş,yaşamış.Hatta Zerrin Tekindor u beğenmedim.Sırf bu performans için bile izlenir.Bu filmi izledikten sonra tek üzüldüğüm şey Müslüm Gürses in konserine gitmemek oldu.Film mükemmel mi hayır tabiiki ama performans etkileyici.Timuçin esen e saygı duydum.Bu rolüyle ödül almalı bence.
Mangal gibi yürek var bence bu insanda.
Müslüm Gürses’in şarkıları altında ezilmemiştir. Hatta ayrı güzel bir tat bırakabilmiştir. Herkes yapamazdı.

Saygılar Timuçin baba.
Mükemmel bir oyuncudur.
vasat birisidir.
Gönül Yarası, Labirent, Müslüm derken voleyi vuracaktır.
Acayip yakışıklı bir bey. Nejat işlerden daha soft Mehmet günsürden daha sert şuan 45 yaşında çok da yetenekli bir Turkish delight.
en iyi erkek oyuncu ödülünü bu sene 'müslüm' filmiyle almaz ise sanatın da sanatçının da amına koyayım. resmen kitap gibi okumuş babayı.
müslüm baba film müziğinde kendisi tarafından yorumlanmış "itirazım var".

https://www.youtube.com/watch?v=u9EFGKuxlMQ
Atanamayan nejat işler.
müslüm baba filminde canlandırması ve rolünün hakkını vermiş olan adamdır. bodrum masalında da abi kardeş rolünü çok iyi oynamıştı. bu adam böyle rolleri iyi oynuyor. filmin yarısında yazıyorum bunları ama müslüm baba filminde müslüm gürses ve kardeşi arasında ki diyalogları görünce benim de abim aklıma geldi duygulandım açıkçası. yolu açık olsun sinema hayatında. ve de müslüm gürses'in ruhu şaad olsun. bu arada kpss sınavı stresi sonrası iyi geldi filmi açıkçası.
Bir zamanlar aşık olduğum 1000 kişiden biri.
Kaliteli oyuncu.

Muslum gürses'e müslüm gürses'ten çok benzemiş.
fragmanlarda yüzü özellikle saklanıyor. muhtemelen makyajla inanılmaz benzetildi ve bu detayı sürpriz olarak filme saklıyorlar.
hayvan gibi seksi adam. müthiş bir parça.
http://www.youtube.com/watch?v=4h4gGF2V7mo

güzel oyuncu adam. oynadığı rolleri de güzel yapıyor bu yüzden.
güncel Önemli Başlıklar