1. 1.
  new york ta bulunan dünyaca ünlü meydan. aynı zamanda tezgahlarda pakistanlı ve hintli satıcılar kebap satarlar * * birde çok fazla hediyelik eşya dükkanı vardır
  ... city walk
 2. 2.
  mtv stüdyosu vardır ve altında mtv ile ilgili hediyelik eşyalar t-shirtler satılır. ama tezgahtarlar cooldur size pek fazla yardımcı olmazlar. *
  ... city walk
 3. 3.
  genelde turist yeri olarak göze çarpar birçok klipte ve filmde times square'i görebilirsiniz.new york deyince akla gelen 3-4 önemli mekandan biridir.hatta oraya 100-200 m uzakta köşede bir türk büfesi görüp döner yemiştim,mutlu olmuştum.
  ... niketre
 4. 4.
  Orda Virgin diye mi ne bir mağaza varmış,oraya gitmemi sağlayacak kişiye büyük kıyak yaparım.
  ... rvd
 5. 5.
  toys r us, m m's world ,hard rock cafe ve the mtv store gibi beni benden alan mekanlara ev sahipliği yapan cadde ve sokaklar topluluğu. sanırım burda dükkan sahibi olmanın ilk ko$ulu ı$ıldak olmak, parlamaktır. insanı aptala çevirir hebelek hübelek bakmaya çalışırken defalarca gördüğünüz yerlere.
  tüm trenlere bağlayan metro vardır.
  (bkz: oha falan olmak)
  ... sylviaplathh
 6. 6.
  bugun ufak bir bomba vakasi yasamis downtown manhattanda dunyaca meshur yer. sansa yaralanan kimse olmamistir.
  1 ... optimus prime
 7. 7.
  30 saatlik bir uçuşun sonunda oraya vardığımda, kalabalıktan dolayı bütün dünyanın oraya toplandığını düşündüğüm, gökdelenlerin büyüklüğünden gündüz 40 derecede bile sokaklarının güneş alamadığı çok fazla kalındığında insanı bunalıma sürükleyebilecek kapasiteye sahip yerdir.
  3 ... sinek
 8. 8.
  böyle kocaman kocaman televizyonlarda reklamların ve haberlerin döndüğü, dünya'nın dört bir yanından gelen farklı ırklardaki insanları birleştiren uzunca bir caddedir.

  gitmesek de görmesek de canlı canlı izlemek için bu meydanı http://www.earthcam.com/usa/newyork/timessquare/
  2 ... aytug
 9. 9.
  bir günün 24 saatinin gündüz olarak yaşandığı tek yer.
  ... saman sarisi
 10. 10.
  her yıl binlerce kişilik kalabalığın yeni yılın habercisi olan ışıklı topun inişini seyrettiği dünyaca ünlü meydan.
  ... cabbar cabbarov