1. 1.
    rezalet değil bunun adını başka bir şey koymak lazım.

https://www.youtube.com/w...mp;ab_channel=T%C4%B0KJOY+

ben bişey demiyorum.

edit annenizin yanınızda izlemeneniz önerilir.

rezalet değilse siz o zaman sosyal medya'ya uzun eşşek oynayıp paylaşın.

lan sayın yazarlar ben uzun eşşek oynamalarına mı bişey diyorum , ağzımı açmayın ulan , bende uzun eşşek oynadım bir sürü babanızdan fazla oynamışımdır amk. bu görüntüleri sosyal medya'da yaymalarına şikayet ediyorum.
    1 -2 ... was geth
  2. 2.
    bacılarınızın yanında da izlemeyin.
    2 -1 ... peacekeeper
  3. 3.
    Ulan hiç sokakta uzun eşek oynamadınız mı ne rezaleti amınıza koyim.
    3 ... karton toplayan cocuk
  4. 4.
    Rezalet gibi rezalettir. Nerede bu uzun eşeğin yastığı? Nerede bu uzun eşeğin tekerlemesi? Ne biçim uzun eşek bu arkadaşlar. Böyle uzun eşek olmaz
    1 ... turkuaz haykiris
  5. 5.
    Rezalet değildir diyenler için: siz mahallede uzun eşek oynarken de domalıp götünüzü Şuh bir şekilde kaldırarak mı yatiyordunuz aq? Domaldiktan sonra bir de arkanıza dönüp göz mü kirpiyordunuz? Abov.
    5 -1 ... turkuaz haykiris
  6. 6.
    Olum ergenken hepiniz en az bunlar kadar maldınız. Ama o zaman ya akıllı telefonunuz yoktu her yediğiniz haltı videoya almıyordunuz ya da varsa bile o videolarınızı attığınız facebook hesaplarınızı yıllar önce kapattınız. Veyahut da bazı az sayıdaki sifresini unutan şanssız olanlarınızın geri zekalıca videoları internetin derinliklerinde bir yerde öylece duruyor. Onun için çok da şey yapmayın.
    3 -1 ... eduardo elric
  7. 7.
    Bu tiktok sikiği yüzünden helak olacaz yanarım ona yanarım.

Obovvv hemide kızlı erkekli oynuyorlar.
    ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  8. 8.
    hayretle izledim.
    ... mizantropi
  9. 9.
    bunun neresi rezalet neresi +18 nasıl büyütülüyorsunuz anlamıyorum ki.
    ... zosma
  10. 10.
    Yani biz bunu 10 yaşındayken mahallede oynardık. Ondan sonra daha da oynamadım zaten.

Bu hanımların amacı göt göstermek olsa gerek. Rezalet puanım 10/10 çünkü bu bir akım değil bu uzun eşek amk.
    ... siradan siradam absolute