bugün

Saat sesi değil mi bu? neyi indiriyoruz anlamadım ben.
2 sene önce falan indirmiştim yeğenimin istemesiyle, normal videolar atmıştım, dans videoları falan değil, bir tanesi küçüklük videomdu ama artık kullanmıyorum.
aBD basınında yer alan haberlere göre Nisan ayında Türkiye'deki 700 bin TikTok hesabı çalındı. Seçimlerden hemen önce gerçekleşen bu olayın TikTok'taki en büyük zaafiyet olarak kayıtlara geçtiği belirtildi.
Hiç kullanmadım.
iyiki küçükken Cartoon Network izlemiştim
Aksi halde sonum bu uygulamayı kullanan veletler gibi olabilirdi.
Bı ara video atardım şimdi sadece izliyorum fena değil eğlenceli içerikler çıkıyor. Efeminede olsa tiamo_lu güzel bir kanal ksmsksn
Bir site keşfettim, Tiktok'ta videoların izlenmelerini arttırmak için ücretsiz ve şifresiz videolara izlenme atılıyor, hemde istediğim kadar.

Tiktok fenomeni olmak çok kolaymış gerçekten

http://freepeeks.net/
Bazı korku filmi sayfalarını takıp ediyorum. Güzel tavsiyeler oluyor. Bunları not edip sonra izliyorum turknet sağolsun. Epey underrated film varmış.
kozmetik arama motoru olarak kullandığım platform. inanılmaz efektif, fondöten rengi falan tutturuyorum tester kovalamadan. bedeli de bütün şarkıların speed up versiyonunun beynimi ele geçirmesi tabii. aşktan oğlum evet maalesef.
bi kere yükledim akşam evin yolunu zor buldum hemen sildim. nası bi tarikata denk geldiysem sürekli göt sallıyolardı.
kimsenin türkçe bilmediği bir yer.
imlası olmayan türkçeye benzer bir dil kullanıyorlar.
geçenlerde orta yaşlı veya yaşlı bir adamın da kullandığını gördüğüm bir uygulama. yani, sadece z kuşağının uygulaması değil. gerçi ben kullanmıyorum ama kullananlar da var tabii ki.
millet karısızlıktan kendi kendini sikip atomlarına ayırmadan bi çare bulunmalı.

görsel
görsel
TikTok TBMM'ye çağrıldı. TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, "Muhakkak yaş filtresinin sıkı bir şekilde uygulanmasını istiyoruz. Bu konularla ilgili TBMM’de birtakım hazırlıkların olduğunu ifade etmek isterim" ifadelerini kullandı. Gerçek hayatta suç olan unsurun dijitalde de suç olduğunu aktaran Yayman, "Bizim için özgürlükler önemlidir ama ailemiz daha da önemlidir, çocuklarımızın geleceği çok daha önemlidir." dedi. (bkz:https://www.takvim.com.tr...-uyari-muhakkak-istiyoruz
(bkz: kerhane)
esra erol'un müşteri deposu leş yer.
hakkındaki titizliğin suç teşkil etmeyen özgürlükler için de gösterilmesi dilenen platform.
yani yasa dışı yayınları anlarım da amaç göbeği açık, kot şortlu bir kızın dans etmesini engellemekse pek akla yatkın gelmedi.
lan millet buradan kadın/adam bulup kaçıyor para kazanıyor fenomen oluyor falan ne biçim ortam burası.
ergenlerin kıç gezdirdikleri uygulama.
güncel Önemli Başlıklar