bugün

yürek burkan video!
tiktok camiasına geçmiş olsun.

Sahte sanki.
"Annem beni dövüyor ehehe" diye bir akım çıkar yakında.
anne ne abanmış ya sanki daha önceden bi mevzu varmış aralarında
teyzenin ses tonu müge anlı ve esra erol programlarına çıkan kadınların sesi değil mi?
yazık yaa. ne var bunda? genç kız işte, eğleniyor kendince. böyle yapıyorsunuz sonra evden kaçıp orospu oluyorlar. daha mı iyi?
kültür çatışmasıdır.

anne "kız ben sana ne yaptım?" diyerek aslında "onospu olup ailemizi rezil mi edeceksin şırfıntı","bizim günahımız ne" gibi düşüncelerle içsel bir travma yaşarken öte taraftan kızına terbiye veremediğini ve başarısızlığı yüzünden kınanacağını düşünmektedir çünkü anam bu dijital devrimden habersiz, kadın bu açıdan son derece haklı ama çağın gerisinde kalmış olduğunun farkında bir üzüntü içinde aynı zamanda... hatta mutfakta patates yemeği yapıyor.
Teyze resmen, avına sinsi sinsi yaklaşan aslan gibi saldırmış kıza. Avını bükmüş geçmiş.. Biraz kurgu gibi de geldi nedense. Tiktok videosu görmekten gına geldi artık. Hindistan'daki gibi yasaklansın şu uygulama be.
teyze haklı sonra mögee apla kızımı kandırdılar adam evliymiş.
anne taammı kamyoncu hasan beni seviyor.

möge apla devreye girer kızım senden önce 3 karısı olmuş 5 çocuğu var aranızda 30 yaş fark var.

möge apla o onların sorunu demek onları sevmemiş kapatıyorum ben telefonu.
Bu tipten insanlar sosyal medyada, sıra beklerken arkamızda, sokakta, ailemizde ve her yerde. Gerçekten şu hareketlerde bulunan ve kendini pazarlayan insanların terapiye ve psikolojik ilaçlara ihtiyacı var.
kalk kiz sogan soy geri zekali.
Kurgu olduğunu sanmıyorum baya baya yavura vurur gibi vuruyor. Kültür ve kuşak çatışmasını zamanında ben de yaşadığım için kıza üzüldüm ama bir yandan da içimin yağları erimedi değil. Çünkü tiktok ile uğraşan herkesin bu şekilde köpek gibi çenilete çenilete dövülmesi gerektiğini düşünüyorum.

Dipnot ergenliğim döneminde anamdan dayak yemedim babamdan da. Metal ve rock dinlediğim için orantısız eleştirildim sadece. *