1. 1.
    beraber bol bol nargile dumani uflemeli snap-instagram istoriasi atmak istedigim tatli mi tatli kadinlardir.
    -1 ... arxaggelou
  2. 2.
    Tatlı oldukları kadar, beyin seviyeleri ters orantıda geridir. Neyleyem ben beyinsiz karıyı?
    1 ... rotto
  3. 3.
    Tatlı olsa ne olur beyin yok.
    2 ... dertler derya olmus
  4. 4.
    Üstüne gidilmemesi gereken insanlardır. Topluma geri kazandırmak için uğraş gerektirmezler. Herkesin kendi tiktoğu. Saldım çayıra mevlam kayıra.
    1 ... meruem
  5. 5.
    Ya çok afedersiniz ama onların o tatlılığını sikeyim insan bu kadar itici olamaz.

Kadınlar kadınları nasıl bu kadar aşağılar anlamıyorum. Bu gencecik kızların özendiği şeyleri gördükçe çıldırıyorum lan... Ya bir insan evladı bir kadın pavyon da para için el kadar eteği giyen kadınlara neden özenir? Neden o kadınlar gibi evin içinde giyinip ankara havası açıp oynar ve kendini teşhir eder?

Namusla ilgili değil söylediğim şey yoksa ne giydiği neyi gösterdiği vallahi ilgilendirmiyor beni. Neden genç bir kız pavyonda oynayan o kadınlara benzemek ister? Merak ettiğim sorguladığım şey bu.

Birde video çekenlerin çoğu gelir seviyesi oldukça düşük kızlar hani yoksulluğun içinde olan insanlar. Bulundukları evlerden kıyafetlerinden belli oluyor bu. Evet 4 çocuk yapın beyler 2 si erkek olsun sultanın ordusuna verelim 2 si kadın olsun tiktok miktok çekip pavyonlara özensin.
    ... kurtcebe noyan
  6. 6.
    izlerken ayqüm düştüğü için ben de çok tatlı buluyorum kendilerini. ama gerçekten ayqüm çift haneli sayıların da altına düşüyor.
    1 ... yikanmak istemeyen cocuk
  7. 7.
    eglenmeyi seven sinirlarini asmis tabularini yikmis kadinlardir, biz sadece onlarla eglenmek istiyoruz banane dertten tasadan akildan offf cok sıkıcısınız ya.
    -1 ... arxaggelou
  8. 8.
    konuya vakıf olmamakla beraber ‘kimin kocaaaaaası buuuu’ diyen kadına ‘nabıon lan salak’ diyen adam vardı. buraya kadar zaten tiksinçde bunu bide yayınlamış kadın. acayip tipler varmış.
    ... rocksuperstar
  9. 9.
    Tiktok kullananlarin hepsi ayni bok aq.
    1 ... lidyanetya
  10. 10.
    Yutup videoları öncesi izlemek zorunda olduğum reklamlardan biliyorum bu tiktoku. Ama arkadaşlar herkes böyle sövüyorsa bu uygulamayı kim kullanıyor allah aşkınıza ahshsb.
    ... tursusu kurulmus kiz