1. 1.
  m.s 2000 li yıllarda, o zamanki adıyla marmara denizi ccevresinde, kurulmus olan ve kendine has ilginç dili bulunan ve cumhuriyeti yonetim sekli olarak secmis topluluktur.

  insanlıga en buyuk katkıları; lacoste,diesel,puma,adidas v.b markaların kullanımını arttırmıs olmalarıdır. mottoları ise; (bkz: oha falan oldum), (bkz: kal geldi), iğğğvraaanc v.b dir.
  1 -2 ... mysterious
 2. 2.
  (bkz: ZAFER PLAZA GENÇLiĞi)
  -1 ... mor2642
 3. 3.
  (bkz: bursa)
  ... narf
 4. 4.
  istanbul klaninin nisantasi-akmerkez-bagdatcaddesi ucgeninde sınırlari olan ve cesitli glorias jeans subelerinde konsolosluklari olan federe cumhuriyet tipi .
  -1 ... mulayim
 5. 5.
  kalıntılarına ilk olarak akmerkezde rastlanmış ve bölgede yapılan incelemelere göre kendilerine tikky demişlerdir.

  (bkz: tikkyoloji)
  ... zlatan1937
 6. 6.
  başkenti tikistan olan * çok paranın olduğu develüasyon ortamı etrafı markalı mağazalarla kuşatılmış ve zapt edilmiş olan. ayrıca kendilerine özgü bir dil kullanarak anlaşırlar. bu lisan kelimeleri uzatıp yuvarlamaya dayanır. öylesine illet bir şeydir ki fıtık eder sizi. problemlerin çözümü harcanan sipaliyle özdeştir. egzantirik cumhuriyet ötesi bir ortamdır ki tadından yenmez...
  1 -1 ... harvester of sorrow
 7. 7.
  (bkz: tc)
  1 ... city walk
 8. 8.
  istanbul bağdat caddesi ve nişantaşı dolaylarında türeyen cins şahısların mekanlarıdır. reina ya gittiklerinde cennete düştüklerini sanarlar . starbucks tan kahve içtiklerinde onu zemzem suyu yerine koyup yıkanma isteği içerisinde bulunurlar. tek eşliliğe karşıdırlar. kadınların ve erkeklerin haremleri olabilir serbesttir . (bkz: eyliyim ama uygunum)
  -1 ... lavinya_
 9. 9.
  timsah arkadaşımdan tekrar tekrar özür dileyerek bilgilerine ekleme yapmaktayım.

  başkenti: istanbul

  yönetim şekli: cumhuriyet

  büyük kentleri: istanbul, izmir, bursa, ankara , antalya

  resmi dili: ingilizce, öztikice ve çeşitli lümpen dilleri. (bölgelere göre farklılık gösterebilir)

  resmi dini: ülkenin tamamı için din konusunda kesin olarak aynı şeyler söylenememesine rağmen, ülke vatandaşlarının büyük kısmı paraya ve güce taparlar.bu dinin kutsal mekanı başkent istanbul'daki akmerkez, peygamberi ise hz. tommy hilfiger'dır.

  nüfus: çok

  geçim kaynakları: baba parası, fabrikatörlük , maddi durumu yoksa anasından utanma

  sosyal ve kültürel yaşam: ülkenin başkentinde yaşayan vatandaşlar, zamanlarını genelde nisantasi, bagdat caddesi, reina, sortie, starbucks, akmerkez gibi mekanlarda geçirirler.yazları bodrum, çeşme, antalya gibi tatil yörelerinde, kışları ise fırsat buldukça prag, paris, londra, venedik, roma, milano gibi şehirlerde geçirirler.diğer taşra şehirleri için zafer plaza, karum, arjantin caddesi, bahceli gibi yerler, tikiler tarafından uygun görülen kültürel yaşam alanlarıdır.

  vatandaşlık için aranan şartlar: en az 1 adet yeni model ferrari, bmw, mercedes, range rover veya ülke meclisi tarafından denkligi kabul edilen diğer arabalar; armani, gucci, prada, ferre, dkny, calvin klein, moschino, tommy hilfiger, lacoste, diesel, timberland, barbour gibi markalardan oluşan geniş bir gardrop yelpazesi, ana dille beraber en az 1 dil daha bilmek, 1 adet ray ban güneş gözlükleriyle, 1 adet bmw direksiyonunda ve 2 adet absolut şişesiyle çekilmiş fotoğraflar bulunduran bir yonja hesabı, kalın bir ense veya büyük ceplerden oluşan bir baba.

  ülkenin resmi internet sitesi: http://www.yonja.com

  ülkenin resmi mesajlaşma teşkilatı: windows live messenger (yeni adıyla tikky messenger)

  dinledikleri ulusal müzikleri: punk rock , pop

  ulusal şarkıcıları : avril lavigne , burak kut * *

  tikkyce:

  a,b,c,ch,d,e,f,g,h,i,j,q,l,m,n,0 * ,p ,r ,s,sh,t,ou,ü,w,y,z,x

  ç ve ş katledilmiştir. ç yerine ch , ş yerine sh kullanılmaktadır.

  bu gaflete düşmeyen insan gerçekten yüce bir insandır.çünkü gerçekten sülük gibi yapışmaktadır.tikky ideolojisi de tıpkı dinsel ideoloji gibidir.
  1 ... utqqu