1. 1.
  benim! ben yaşar usta! (korkma lan şaka yaptım, sikmicem kafanızı)
  yaşadıkları hayatı göze alırsak gayet normaldir.

  dinledikleri müzikten midir, giyimden midir, kuşamdan mıdır ortamlarından mıdır her ne sikimse işte ben bir tane mutsuz tiki görmedim usta.
  şeyse biz de olalım diyorum bazen, gördüğüm kızların hepsi siktir çeken demet akalın gibi, gördüğüm oğlanların hepsi gerdan kıran murat boz gibi. lan her yerde aranan secret'ı bulmuş bu insanlar.
  bu insanlarda var bir bereket ona eminim, şimdi bu guruh düzenli alışverişlerini yapıyorlar, ortalama yemek yedikleri mekanlar burger ya da pizza pizza vs, haftada en az 3 gece (çarşamba-cuma-cumartesi) dışarı çıkıp bize göre kol onlara göre normal boyutlarda olan hesabı da tak diye ödüyorlar, akşam üstleri 2-3 bira içtikleri soft mekanlara gidiyorlar, daha gider aslında bu da burada keselim. hacı ne işsiniz amına koyim? gizli tarikat mısınız lan, biz evde ufaktan masa kurmanın muhasebesini saatlerce yaparken siz gözümüzün önünde servet yiyorsunuz.

  acaba evladının tiki olduğunu bilen anne baba daha mı çok para veriyor. hani bunalıma girmesin diye, öyleyse de bilelim yani,

  - oğlummmm yavrummmm alexander neden kestin bileklerini?
  + yeni sezon şortumu alamadım baba, bu beni yiyip bitiren bişey..
  - alırız oğlumm alırızzz!
  + sahi mi söylüyorsun baba? allahım beynime kan gitmeye başladı, baba kalkamıyorum şuan pc den murat bozu açıp bir de cep telefonumu getirir misin akşam için de hazırlnamam lazım, saçlarım..

  berk takma adıyla aranıza sızıp bu sırra vakıf olacam and olsun!
  1 -1 ... alexander kulak