bugün

ahaha o saç ne lan.

hayır severim abidik gubidik saçları ama yakismamis ablamiza.

don don sarisinim dooon.

bir gadindir.
41 yaşında olduğunu öğrenince dumura uğradığım tatlış. Bugün twitter'da mavi saçlı bir fotoğrafını atıp trollediler milleti ama mavi saç da yakışmış hani, kendisinin yerinde olsam düşünürdüm.
Nice photoshop bro denilesi çalışmadır.

Not: yalnız eleman iyi trollemiş.

Origin:
görsel
herkesin 15 temmuzda tanıdığı halbuki şahsımın ve eminim ki bazı sözlük yazarlarının daha önceden de tanıdığı daha öncelerden haber sunuşuna ve kendine aşık olduğumuz kadın.
görsel
Öncesinde de dikkatimi çekmiyordu, şimdi de...

Çalışıyorsa da umrumda değil, gittiyse de...
saray a harem ağası mı olmuş.
bence trt, bu kadına darbeyi vurdu.
öncelikle bu entryi girmem türk silahlı kuvvetlerinin bir isteğidir ve emridirrrrr..... karı baba deruhte.
süleyman soylu nun kendisine aşık olduğunu düşünmekteyim.
keşke bu gitseydi ecem yerine Miss turkeye dedirtir:(
Çok güzel bi kadındır ses tonu ve konuşmasıda gerçekten çok güzeldir.
darbe girişiminden sonra bir daha ekranlarda görülmemiştir. (yada ben görmedim).
Bu nesilin asla unutamayacağı haber spikeri.
bir gece de ünlü oldu. yalnız o gece az kalsın ülke elden gidiyordu.
Tijen Karaş kişisel gelişimcilerin gözdesi oldu.
--spoiler--
TRT’de silah zoru ile sözde ''Darbe Bildirisi” okumak zorunda kalan spiker Tijen Karaş, kişisel gelişimcilerin gözdesi oldu.
Karaş, Sabancı Üniversitesi tarafından düzenlenen “Kişisel Gelişim Zirvesi”ne katılarak, hem mesleki tecrübelerini, hem de darbe gecesi yaşadığı zor anları anlatacak. Karaş zirvede, “topluluk önünde konuşma ve hitabet sanatı”, “iletişim becerileri, diksiyon” konularında dinleyicileri aydınlatacak.
görsel
Tijen Karaş'ın katılacağı Kişisel Gelişim Zirvesi için hazırlanan afişte, Karaş'ın darbe gecesi bildiriyi okurken çekilen fotoğrafı yer aldı. 23 Ekim'de yapılacak zirve'de, TRT Spor sunucusu Erdoğan Arıkan da kişisel gelişim konusunda görüşlerini aktaracak.
--spoiler--
Küçükken kek sevmezmiş.
Fame olmak için darbe yapan karı.
jamiryo.
Adama darbe bildirisini ezberletir cinsten bir bağyan.
Su gibi maşallah.
Esnerken de güzeldir.
görsel

Nedense hafizama şu görselle kazinan kadin.
oturup sıkıcı sıkıcı trt ana haber izletecek güzelliğe sahip spiker. deruhte edilecektir, evet.
bugün kendisiyle kulis odasında fotoğraf çekilme şansını elde ettiğim trt speaker'i. fotoğrafı arkadaşlarıma gösterdim, birbirimize yakıştığımızı söylediler. gel gör ki aramızda uçurumlar, dağlar, denizler, alüvyonlar var. hepsinden de öte ben 25 yaşındayım, o kar tanesi ise 42. sesine yandığım... gözlerinde boğulduğum...
darbe girisiminden sonra bir daha hic görmedim televizyonda falan. gayet basarılı ve özellikle ses tonu cok etkileyici bir sunucu.