bugün

trend show 07'de telsim standında ve vip yakınlarında görebildigim sesi özlenen iyi müzisyen.
(bkz: yat geliyorum) *
(bkz: kalk artık gidiyorum)
(bkz: mavi sakal)
mavisakal'ın 2006'da toplanan kadrosunda yeni..den yer almış, bizi sevince boğmuş müzisyen.
mavi sakal' ın bir dönem solo albüm denemesi yapmış vokali. albümünün şarkılarından birinin adı ve geçen tek sözü seni seviyorum' du.
blues vokal konusunda da, rock vokal konusunda da aşmış güzel kardeş. an itibariyle dream tv'de döktürüyor.
birkac gun once konustugumda mavi sakal a ara verdiklerini ve 60 larin rock unu yaptiklarini soylemisti. gururla soyleyebilirimki 16 yillik arkadasimdir ve ayni zamanda da meslektasizdir.
bir rock festivalinde ikinci şarkının sonunda jandarma zoru ile sahneden indirilen, bu ülkenin sayılı rock'n roll gitaristlerindendir. olmasa neden yok olsa dinleyeni yok.
boktur hacı bu memleket, bokum, boksun, bok, bokuz, boksunuz, boklar.

edüt büdüt imlatik. yoksa ne zorum var lan?
ortaokul yıllarımdan bugünlere müzik kültürüme yoğun katkılar sağlayan mavi sakal'ın efsane vokalisti. solo albümleri de mavi sakal'daki günleri de dinlenesi, özlenesi. gönül isterdi ki ne kaan altan ne de tibet ağırtan bu efsane grubu hiç bırakmamış olsalardı.
barışa rock saçmalığında aslanlar gibi rock n'roll çalarken it köpek tayfanın propagandasına kurban giderek şarkıları yarıda kesilen arslan parçası gitaristtir.
yaşı büyüse de sesi hep 27ymiş gibi çıkan mavi sakal solisti.
biz de o da yaşlandık artık.
kıskaç adlı albümü çıkan müzisyen. albüm yeni çıkmadı, bir kaç ay oldu.
güncel Önemli Başlıklar