bugün

(bkz: dangal ak)
mezopotamya mitolojisindeki varlık, dişi bir ejderha şeklinde tasvir edilir.
görsel
Yiyeceği ayarlar şimdiden hayırlı olsun;

görsel
Corona olsa gram üzülmem.
Siktiminin pelikancıları bunu salacaklar yine üzerimize ben hazırım bebeğim.

görsel
en son allaha sövüp silinen akpli çomardı galiba. dinsiz.
Sen yine niye geldin? Neden geldin?
görsel
Kendisi bu dörtlünün fikriyatına sahip paralı trolldü. O da ne? ibb' yi akp' nin elinden kurtaran ekrem, muslukları kesince suyu da kendi de buhar olup gitti!

(bkz: swh)
şu sözlükte donuzladığım tek aktroll katlanılamaz bir geri zekalılık seviyesine sahipti bir insan bu kadar mal olabilir mi yani.
(bkz: it)
Anca havladı. Sivilde bir tane var mı karşımda böyle konuşacak yiğit?.
ulan bu eleman ne komikti ya....

trabzonda memurdu bu tespit ettirmiştik...ama 2-3 entrysinde bir 15 temmuz da havalimanında tankın üstüne çıktım falan diye atıp tutuyordu...
Troll lan bu.

Nesi kalite bunun?
Pkk desttekçisi bir kansızdı
Umarım can çekişerek geberir.
nerde napıyor acaba çok sövmüşlüğüm var kendisine.
hakkı rahmetine kavuşan yazar.
https://youtu.be/pt0kfcjbWPQ
cain şarkısı vampire the masquerade bloodlines oyununda olan ve o sayede tanıştığım güzel grup.
ihsan oktay anar'ın yeni romanı. merakla bekliyoruz bakalım.
ihsan oktay anar'ın bombastik romanı. adam bol aksiyonlu, korku filmi tadında roman yazmış bu sefer. üstelik yine arada çaktırmadan felsefeye de kayıyor biraz. son iki romandır eski romanları düzeyinden biraz uzaklaşmış olan yazar bu sefer yine bombayı patlatmış. ilk fırsatta okuyun arkadaşlar. bu romanın -doğru düzgün bir yapımla- sinema veya dizi uyarlaması yapılırsa izlemesi tadından yenmez, şimdiden not düşüyorum.
konusu şöyle olan roman :

--spoiler--
birinci dünya savaşı sırasında kızıl deniz'de görev yapmakta olan bir türk denizaltısı bir ingiliz destroyerini batırır ve refakat ettiği ingiliz şilebini de teslim olmaya zorlamaya çalışır. lakin şilepten yanıt gelmeyince batırmadan önce kontrol etmek için gemiye birkaç adam yollarlar. bunlar gemideki herkesin ölmüş olduğunu görürler. gemiden buldukları yiyecek-içecek, içki, kullanışlı ufak tefek eşyalar dışında esrarengiz altın kaplama bir sandık ve garip bazı çivileri de denizaltıya getirirler.

daha sonra denizaltıdaki sandıkta bazı garip gelişmeler olur ve tuhaf olaylar başlar. o karambolde bir de denizaltı iki ingiliz savaş gemisi tarafından farkedilip takibe alınır ve bu çifte stresli durum altında olaylar vahim şekilde gelişir.
--spoiler--
ee gelmişsin işte aq.
Sabah sabah bu uğursuzu da hatırlattınız ya ne diyeyim, ne illet sülük bulaşık bir şeydi ya.
Müge anlı da bir tip var sinan diye…kendisine ne sorulursa sorulsun sürekli aynı seyleri söylüyor;

“Hayır.”
“Neden yapayım.”
“Ben derim.”
“Ben bir sey yapmadım.”

Bu vatandaş da onun gibiydi işte. Ne söylenirse ne kadar lafla yerin dibine sokulursa sokulsun hep aynı cevabı benzer 2-3 görsel ile verirdi.
acilen filme veya diziye uyarlanması beklenen roman.
güncel Önemli Başlıklar