1. 1.
    biri kadın biri ipne.
    şahin k alır. libido.
    1 ... pillars of creation
  2. 2.
    adam gibi adam ile şehvet mağduru bir aşk kadınının versusudur.

aynı entryde adının geçmesi bile tengir budun a hakarettir.
    4 -2 ... noxeca
  3. 3.
    Tiamat ne la ampül markası falan mı?
    5 -4 ... kurtcebe noyan
  4. 4.
    Budun mudur nedir primcinin önde gidenidir. onda her yol vardır hangi tarafta daha çok prim alırsa oraya geçer yani donuz dönektir.
    4 -3 ... desifreleyici
  5. 5.
    sevim koş ....
    kız kavgası başladı..

50 sene önce türkiyeli devrimci sosyalistler golan tepelerinde ve orta doğu'nun batısında israil ve amerikan işbirlikçilerine karşı savaşırken bugün ''ama israil'de faşist galiba'' diyen dinciler israil ve amerika'nın uşaklığına soyunmuştu.

mhp cia 'ya militan veriyor cia'da onları faşist sivil paramiliter çetelere dönüştürüyordu.

fethulah gülen , abdullah gül arınç, eski meclis başkanı ismail kahraman ,bülent arınç ve nicesinin olduğu
    sürüler devlet desteğinde devrimci sosyalistlere saldırıyor onları linç ediyor polis ve jandarma desteğinde pusu kurup öldürüyordu.
    sırf amerika(abd ) ve israil karşıtlığı yapıldığı için türk bayrakları ile yürüyen '' yaşasın tam bağımsız türkiye'' şiarını haykıran gençlere saldırıyorlar saldırı sonrası abd donanması kıble yapıp namaz kılıyorlardı

devrimciler israil elçisinin aracını bombaladılar israil hayranları sürek avı başlattı

yazsak sayfalar sürer onlarca devrimci sosyalist,komünist golan ve çevresinde emperyalizmin maşası israil'e karşı savaşırken düştü yaşamını arap halkına armağan etti.

bugünkü suriye'yi yazmıyorum bile 400 binin üstünde(bilinen) yaşam yok oldu suriye harabeye döndü ...
    niye ?

birileri ''şam-emevi camisinde ''namaz kılsın diye.

şimdi kalkmış timsah gözyaşları dökülüyor golan diye ağlaşıyorlar.
    yahu daha üç gün evvel israil savaş uçakları şam'ı ve çevresini bombaladı sivillerde hedef oldu ,neredeydiniz.

yazıklar olsun .

yazdık utanırlar mı?
    ne gezer,ar damarı çatlamış insanlar bunlar ,maalesef.
    3 -3 ... baris hemen simdi
  6. 6.
    ikisinde aynı heykelci, sadece heykelleri farklı.
    -2 ... haylaz sirin
  7. 7.
    Tiamat dürüst bir yazardır, tangur yahudisiyle bir tutmayın deve oğlu develer.
    2 -4 ... kingkong2005
  8. 8.
    bana iki zıt kutbu anımsatan yazarlardır. sufizme göre iki zıtlıktan güneş doğar, gerçek aşk doğar kaostan düzen doğar ama bu ikisinden anca benim için hayattan soğutan duygular doğuyor. sufizme vurulmuş büyük bir darbesiniz tonguç dayıyla. ikinizide gram sevmiyorum.
    aslında sufizmi de sevmiyorum. duygularıma vurulmuş en ağır darbesiniz.
    1 -3 ... ktm li aynasiz
  9. 9.
    Tengir adamdır tiamat ise sadece trolcük.
    3 -4 ... ebu zindik
  10. 10.
    Tiamat a hakaret olan versus, ama cevaplayalim.

Tiamat adamlığın kare köküdür.

Tengir Türkçü artığı primcinin tekidir.
    4 ... a t e c h s o