bugün

tiamat denen adam ya zeka özürlü yada bankamatik memurlugu yapıyor ve aldığı paranın karşılığında birfa comarlik yapıyor ben o sozleri inanarak söylediğini inanmıyorum.
tiamat bu sözlüğün züt deliğidir.
Aranizda hala tiamat ile mesajlasan insanlar görüyorum benim çomarcam yok çomarca mi ögrendiniz lan.
lan olm adam fiberglass kadar düşünebiliyor..

üzerine gitmenin manası yok..
makyevelistler sonuca giden her yolun mübah olduğunu söyler. yine hitler'in baş danışmanı gobbels, bir yalanı ne kadar çok söylerseniz bi süre sonra onun gerçek olduğuna inanırlar der. o mantıkla iş yapıyor bunların tümü. tiamat da atm den para çekenlerden birisi. ciddiye almayın tartışmayın dahi.

kendisi bende donuzlu. siz de donuzlayın. en ufak tartışmaya girmeyin yazdıklarını görmeyin.
Kendisini her zaman davet ediyorum;

Eğer erkekse; kadıköye gelsin. Erkek sözü kendisini dinleyip gönderecem. Eğer kendisinin davet edeceği bir yer varsa istanbul içinde bekliyorum.
.........................
zatın sözlük işgali,
comar' a hakarettir.

not: lütfen boşluğa "tiamat denen comar" yazmayınız. havlayabilir.
(bkz: işine gelmeyen herşeye çomar demek).

Edit: çomarlar eksilemiş.
tiamat düşmanları havlatır .

dosta güven verir .

net .
az önce kendisiyle mesajlasiyordum. fetonun palazlanmasina sizler izin verdiniz dedi sizler derken o zamanin muhalefeti chp yi falan kastediyor.
evet comarlar güldürmeye devam ediyor.
bunadilar daha dün ne dediklerini unuttular herhalde.

edit1: madem yıllar önce vardi neden bir şey yapmadiniz diye sordu.
edit2: şimdi de fetoyu biz bitirdik dedi.
edit3: yazık amk.
edit4: şimdi türk olmadığımı iddia etti.
edit5: şimdi bana pis laik dedi. inkilaplariniz ve ilkeriniz pislikten ibaret diyor.

evet tiamati beyin cerrahina gösterme vakti geldi bence.