1. 1.
  avrupa'da, orta şekerli bir topçudur.
  ... eqin
 2. 2.
  everton'a 250.000 euroya kiralık olarak giden oyuncu.sene sonunda 8 milyon euroya bonservisiyle alınabilecekmiş.chelsea'de geçirdiği kötü günlere dönmez umarım.
  ... pluto the planet
 3. 3.
  gerçek bir kahraman.

  juventus başkanı Giovanni Cobolli Gigli'yi soyunma odasında tuvalete kilitlemiş. restini de çekmiş arkadaş. fena halde taşşakları olduğunu düşünmekteyim.

  zira kimin g*tü yer ki başkanını tuvalete kilitlemeye.
  2 ... haznedaroğlu
 4. 4.
  fantezilerin doruğundaki futbolcu. olay da zaten film gibi gelişmiş. adamı kitlemiş tuvalete. aradan 1 saat geçtikten sonra başkanın bağırışlarını del piero duymuş. "başkanım, kırıyom kapıyı, dayanın" demiş. başkan ise "oğlum sen bize lazımsın, Chimenti'yi çağır sen. hem takıma faydası yok, hem de mezara girdi girecek hala top oynuyor pezevenk" demiş. del piero delikanlı adam tabii, başkanı sallamayıp hoppadanak kırmış kapıyı. dışarı çıkan başkan " yakalayın lan o tiago'yu, g.tünden kan alacam lan onun" demiş ama tiago tüyeli yıl olmuş. ispanya'ya kaçtığı düşünülüyor.
  3 ... jackmartins
 5. 5.
  http://www.hurriyet.com.t....asp?gid=229&sz=77422

  beni yerlere yatırmış futbolcu. helal olsun başkanı tuvalete kilitlemek açıkçası büyük cesaret. kendisini chelsea ve lyon'da oynarken beğenirdim.
  ... suicidal imbecile
 6. 6.
  atletico madrid'e kirlaık gitmiş oyuncu.

  dengeyi sağladı atletico. eğer defansa transfer olmazsa tur atlamamız zor olur.
  ... xargn
 7. 7.
  braga altyapısında yetişmiş , 1990 ile 2002 yıllarında bragada parlayıp benfica 'ya geçmiştir. sonra takvimler 2004 'ü gösterdiğinde chelsea 'ye gelen mourinho 'nun çantasında gelen diğer porkekizliler ricardo carvalho , paulo ferreira ile birlikte gelmiştir*. bir iki maçta parladıktan sonra sönmüş gözden düşmüştür. işin böyle gitmeyeceğini düşünen mourinho tarafından michael essien 'in transferinde takas olarak lyon 'un yolunu tutmuştur. 2005-2007 yılları arasında oynadığı vasat futbolla satılık listesine konmuş ve serie a 'ya yeni çıkan juventus 'a gelmiş burada da isyanlara gelip başkanı tuvalete kilitlemiş kadrodışı kalmıştır. daha sonra juventuslu yöneticilerin şaka maka çocuk geldi 28 'ine bari kiraya verelim şunuda çürümesin denip atletico madrid'e kiralık gönderilmiştir.
  ... sopartacus
 8. 8.
  Beşiktaş'a transfer olması kuvvetle muhtemel olan portekizli orta saha oyuncusu.

  atletico madrid forması giymekte olan futbolcu daha önce juventus, chelsea, benfica, olympique lyon formalarını giydi.
  ... siempre adelante
 9. 9.
  FiKRET ORMAN VE şürekasının ''gençleşme'' operasyonunun en önemli halkası. adam 32 ama 21 gösteriyor. evet.
  ... fikir muhendisi fikri