bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 52.
    Herkes eşcinselliğe bakışını paylaşmış da kimse zihinsel sapkınlık daha tehlikeli dememiş.

Bir de böyle bak,

Ben gaymerhem

Ben sapkın merhem.
    1 ... prot
  2. 51.
    Kendi sapkın cinsel tercihlerinizi normal diye topluma dayatmayın. kimse sizin tercihlerinizle ilgilenmiyor ve değiştirmeye zorlamıyor. rahatsız olduğum konu LGBT bireyliğinin normalleştirilmeye çalışılması, ekstra bir kabul ve saygı beklenmesidir. git siktir götünü birader bana normal gelmiyor bu durum.
    4 -3 ... her kuyuya tas atan deli
  3. 50.
    ilimi, bilimi, tıbbi, psikolojiyi, hormonları inkar eden Minnak beyinlerin, ısrarla " sapkınlık" diye tanımlamaları ve bu tanıma destek vermeleri şaşırtıcı değildir.

Eğitimsizlik, öncelikle empati yoksunluğunu ve sizden farklı olana kin ve nefret beslemeyi de doğuruyor ne yazık ki!

Rızası olmadan, kimseyi düzmedikleri, evet düzmedikleri sürece, sapkınlık filan değildir.

Bu ulvi tepkilerinizi, çocukların makatını yırtan, milletin karısını, kızını kolundan tutup, tenhada ırzına geçenlere yapın da, ayakta alkışlayalım sizi!

Normal diye kabul edilen milyarlarca çiftin yatak odalarında ne sapkınlıklar dönüyor, kaç kadın, eşi yada sevgilisi tarafından manyak fantezi kurbanı oluyor, adice tecavüz ediliyor, biliyor muyuz?!
    Hayır bilmiyoruz!
    O halde napıyoruz!
    O uzun dilimizi kesiyoruz!

Yarın evladının, kardeşinin, kuzeninin gay olduğunu öğrenir, toplumdan anlayış, empati dilenirsin haberin olsun!
    Demedi deme!
    Otur ve biraz insan olmayı dene!
    4 -4 ... zeytinyagli dolma kalem
  4. 49.
    Eee yani?

Escinsellik bi sapkinlik degil mi zaten?
    Yine ne sacmalayacaginizi sasirdiniz gencler.

Ya hu biyolojik olarak insanoglunun uremesi icin bile bir kadin, bir erkek gerekli amk.

Isin dogasi bu, hala neyin kafasi?
    2 -2 ... garipbiadam
  5. 48.
    thy çevirmemiştir belki. gerekeni nasıl yapacak çok merak ediyorum ayrıca. benim değinmek istediğim buraya gelip kendinden olmayanı dışlayarak "tabi ki sapkınlık" diyen barzo yobazlar. eşcinsel değilim ama bu aptallardan çok nefret ediyorum. bir insanı seçmdiği özelliklerden yargılamak, onu aslında o kusursuz tanrı yaratmışken, tanrı yerine ona sitem edip aşağılamak ancak sığ bir yobazın işi olabilir. buraya çiftleşen iki erkek aslanın videosunu bulsam da atsam. eşcinsellik tanrı varsa tanrının kusurudur. bu ne aminakoyim başlık yobaz dolmuş. böyle başlıklara anında üşüşüyorlar.
    4 -2 ... t i b b
  6. 47.
    Yanlistir. Oglan nanos delik pantolon, geyfendi, necati totos top luletasi ardisen gibi tanimlamalardan birini cevirmelidir.
    1 -3 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
  7. 46.
    gay'ın ingilizcedeki kelime anlamı neşeli demektir.

eşcinsel anlamı 70'li yıllarda eklenmiştir. kelimenin esas anlamı neşeli'dir.

inanmayanlar webster'in ing. sozlugunue bakabilirler.

adamlar binlerce yıllık latin diline, ingilizcenin yanlış olduğunu savunacak kadar sapmışlar. bu THY'yi yöneten gürüh ve bağlantılı hükümet bu kafaya nasıl gelmişse allah aşkına bana da aynısında verin.

yobaz orospu çocukları.

(edit: eşcinsel değilim, bilakis azgın heteroseksüelliğin kralıyım. tepkim yobaz piçlere)
    3 ... sanfransiscodaki boynuzlu
  8. 45.
    doğru çeviridir. çevirmenin alnından öpüyorum.
    2 -3 ... ozzy osbourne
  9. 44.
    Thy’nin değil çevirmenin çevirmesidir. Ayriyetten çevirmenin istediği gibi çevirme hakkı, kendi bilgisi dahilinde yabancı bir kelimeyi ( özellikle etimolojik olarak sonradan çıkmış bir kelimeyi ) anlamlandırma hakkı olması gibi thy’nin veya falanca firmanın da istediği altyazı metnini kullanma hakkı vardır. Üstelik dizideki o sahnede eşcinsellikten nasıl şekilde bahsediyorlar o da meçhul. Demek istediğim eğer dizideki sahnede eşcinselliği sapkınlık olarak gören bir karakter de olabilir, bu durumda çeviri zaten doğrudur. Ayriyetten Şu an etikliği ve doğruluğu tartışılan bir mevzuda herkes kendi benimsediği görüşü savunabilir.

O yüzden dava etmek bir yana, yermek bile anlamsız teheyeyi bu konuda.
    4 -3 ... melevan
  10. 43.
    Hayatın normal akışı içerisinde normal olmayan durum.
    Hastalıksa birşey diyemem ama yok benim tercihim diyorsa normal görüyorsa o din ve toplum olarak dışlanır.
    1 -2 ... kalahari 1