bugün

dünya markamız, globally yours'umuz thy'nin halen ortadoğulu kafasını üzerinden atamadığını gösteren olay.

http://www.sozcu.com.tr/2...-ceviri-skandali-2158768/
Ben simdi eve giderken genelde uzun yollara saparim ne yani simdi gay'mi oldum.
göte göt denmesinden başka bir şey değildir.
Yanlış bir şey göremiyorum. Evet.
gaylari kudurtan çevirmedir. (bkz: kudurun)
helal olsundur. bundan sonra thy'den sasmam.
Şimdi... hökümet payandası vestel’in rusya televizyonlarında yarı çıplak kadın imgeli reklam kullandığını biliyoruz. Buyrun:

https://youtu.be/tThmegQZoug

Ama aynı vestel burada gayet muhafazakar takılıyor.

Sözde dünya şeysi teheye ise dikkat edin yabancı bir dizinin türkçe çevirisinde bu skandala imza atmıştır. Maksat içerideki arapçılar’a şirin gözükmek. Haa, dünya piyasasında paylaştığı herhangi bir reklam, basın bülteni vs gibi bir söylemde aynı haltı yer mi? Asla!

Bilen bilir, gay lobisi özellikle abd’de güçlüdür. git bir gay’a faggot -ibne- de, bak bakalım nasıl işini kaybediyorsun. Çat diye maddi-manevi tazminat davaları açılıyor.

Edirne-kars hattında ahlakçı, yurtdışında para gelsin diye global. Bunu kimse yemiyor be hacı, sizin koyunlar hariç!
Bir erkeğin diğer erkeğe sulanması sapkınlık değil de ne bana biri anlatabilir mi ?
sike sike kabul edeceksiniz oğlum sa pık sı nız!
Doğru bir çeviri olmuş...
Gay olmak adamın hayatını Gay dırır.
Bir marka için saçma bir durumdur.
Zira dünyada ve türkiye'de gayler var.

Ve onlar senin potansiyel müşterin.

Bu şekilde bir çeviri yaparsın müşteri kaybedersin.

Çünkü gayler sandığınızdan çok daha fazla. Sadece gizliler.

ZAtwn thy'de duruma el atmış ve sorunu çözeceğini söyleyerek altyazıyı düzeltmiş.
sapkın ne demektir sapan yol değiştiren farklı yola giden değil mi kardeşim

bu adamlar birbirini sikerek ülkeyi mi kurtarıyor Yooo
sapıklık yapıyor bu kadar basit.
adamların hizmet iyi yemekler iyi uçaklar iyi fiyatlar iyi dünyada tanınmışlığı iyi

bizim çapulcularda böyle dedi diye koskoca firmayı karalama peşinde
ulan siz önce karnınıza bişey yiyin be

kimse kusura bakmasın bizim burda göte göt denir aga .
Sözüm kendini tutanlara değil bu böyle bilinsin.

Gaylik doğuştan gelen bir şey olabilir. Üzücü bir durumdur. Fakat bazı ''sapkın'' olarak nitelendirdiğimiz kişiler beni olduğum gibi sevin diyerek aslında kendi fıtratına aykırı olan bu hastalığın pençesinde hayatına devam etmektedir. Bunu normal olarak görüp diğer insanlar ona şaşkın gözlerle baktığında ise agresif tavırlar takınmaktadır. Aslında bu tam da SUÇLULUK duygusunun ta kendisidir.

Eğer yaptığın iş sonucunda pişman oluyorsan bir doktora görünmeni şiddetle tavsiye ederim. Normal olan bir kadınla bir erkeğin ilişkiye girmesidir. Bunun dışındaki her türlü cinsi münasebet elbette ki ''sapkınlık'' olarak nitelendirilecektir.

Ha sen diyorsan ki ben bu halimden memnunum. Bilesin ki Allah'ın laneti senin üzerindedir.

Alınmaca gücenmece yok.
görsel
küçük yengeye bakın hele.
değiştirmesinler bakalım. ne yapacakmış çok merak ettim.
amk "modern" kezbanı.

bir durumdur.
kim çevirmişse doğru çevirmiştir. sapkınlıktır ve bu gerçek hiçbir zaman değişmeyecektir. aynı cins beraber olamaz. yaradılışa aykırı. aynı kutuplar birbirini iter zıt kutuplar birbirini çeker.
Eşçinsellik sapkınlık değilse sapkınlık nedir anasını satayım?
vahabiliktir. normalde biz türkiye de hoşgörülü insanlarız ama arapperestleri bilemicem nasıllar.
şahsımın bakış açısını yansıtır.
Gaylik sapkinlik ise, pedofili onde bayrak tutan sapkinlik.
"Ehehe adam dogru cevirmis" diyen çommy lere hatirlatayim.
Ayrica ovundugunuz osmanli soyu boyle "sapkinliklar" ile dolu.
Bilim adamları yaptıkları araştırmalarda, gay’likten, gay’lerden nefret edenlerin büyük çoğunluğunun gizli gay olduğunu tespit etmişler.
herkesin doktor, psikolog ama aynı zamanda tek basamaklı iq’ya sahip olduğunu gösteren başlık. bravo, çomar sürüsü size. umarım götünüzü keserler.
tam bir ekşi başlığı. kullandığın firmanın güvenilirliği, hizmet standartı, tanınmışlığı, onca kişinin sana hizmet ederek rahatın ve can güvenliğin için organize olduğu bir yolculukta eksik bir şey bulamayıp sikik sikik bir şeye takılmış, aklınca muhalif olmuştur.

ne salak salak sorular bunlar ya!

(bkz: derdini sikeyim butonu)
Siz şaka mısınız ya?

Liselileri doldurursan buraya, niteliğe değil niceliğe önem verirsen ismail bey, olacağı budur. Anasının babasının zaptedemediği çoluk çocuk buraya sıçıp sıçıp duruyor. Girişimcinin ortadoğulusu da anca böyle iş yapar, şaşırmamak lazım.

Siz kimsiniz de birilerine sapkın etiketi yapıştırıyorsunuz allahın ergenleri? Bir de thy’yi kullanacaklarmış bundan sonra. Kullanın anam kullanın sizin ağzınızın tadına layık. Tencere kapak.

Ortadoğulu karacahiller sizi. Hak ettiğinizi yaşıyorsunuz. Yaşamaya da devam edeceksiniz.
Bir, thy'nin bir film alt yazı çeviri ve dublaj departmanı yoktur.

iki, bu bir sapkınlıktır diyen kişilerle aynı görüşteyim.

Üç, ne diyecekti "mahmut" mu diyecekti?(mahmut'lardan özür diliyorum.)

Dört, sen kimsin yaa?
sapkın değil eşcinsel olarak çevirilmeliymiş evet doğru, bir şeyi nasıl ifade etmek gerekiyorsa öyle ifade etmeliyiz katılıyorum. ama bir altyazıdaki bir kelimelik çeviriden yola çıkarak kendi iş alanı dışındaki bir konuyla bir kurumu eleştirmek bana garip gelmekte.

çeviriyi yapan öyle görüyor olabilir. artı gay de yazsa sapkın da yazsa br şey değişmeyecek. bir kelimenin çevirisinden yola çıkıp olayı başka yerlere çekmenin anlamı yok bence. gayı sapkınlık olarak yazılmasını eleştiren, bunu sapkınlık olarak görenleri karacahil olarak ifade edebiliyor nihayetinde. ne anladım o zaman diyorum anlatabildim mi?