bugün

300 tane uçağımız var, en çok yere biz uçuyoruz, barcelona ya sponsor olduk, suber bowl maçına reklam veriyorsunuz....

tv lere çıkıp övünüp duruyorsunuz en iyi biziz diye ama yıl sonu rakamlar açıklandığında 410 milyon tl zarar etmişsiniz!

410 milyon tl ulan!!! eski tanımla : 410 trilyon! yazıyla dört yüz on trilyon.

bu halk sizin zararlarınızı vergileriyle ödemek zorunda mı ulan düdük makarnaları?

pegasusla dalga geçiyoruz low coast uçuşları ve rötarları yüzünden ama her sene katlanarak büyüyorlar.

almışsınız devletin tüm desteğinizi arkanıza, buna rağmen zarar ediyorsunuz! iyi yönetilmiyor demek ki!

merak etmeyin bu halk öder sizin de şirket zararınızı, gocunmaz. insafınız kurusun ulan.

http://www.radikal.com.tr...-410-milyon-zarar-1511983

çokça küfür!!! hakkımı varsa helal etmiyorum ben bu zararda payı olan iş bilmez yöneticilere.

düzeltme: zarar 410 milyon tl arkadaşlar, milyon dolar düzeltmesi yaptım.
içimize azıcık su mu serpildi sanki? hayır!
Gaza gelip her yere reklam verirlerse olacağı budur.
o saltanata bu kadar zarar bence az bile.
(bkz: fiba euroleague)
olsun ama yol yapıyorlar.
başlık ve girdiler "410 milyon lira "olarak düzeltilmelidir.
görgüsüzlük sonucu oluşan zarardır.
bu ülkede dünyanın en iyi yolcu uçakları yapılmadıktan sonra buna üzülsek ne ki ?
Gazete den delil göstermek, kılıçtaroğlu misali. Geçiniz efendim bunları. Hükümetin yetkilileri var. Onlar açıklamadan, yoksa pılotlardan mi almışlar haberi?
Messi'li, kobe'li reklamlar yapan thy için hiç sorun olmaması gerekendir.
gotham ve metropolis goygoyu yapanlar bu zararın baş sorumlusudur.

adam gibi uçun amk.

bursaspor şampiyonlar ligine katıldığında sponsor olmadılar, reklam vermediler, bir de para karşılığında uçtular. ama gidip barcelona'ya, manchester'E sponsor oluyorlar, kobe'li, messi'li reklamlar, gothamlı, metropolisli uçuşlar...

sanki bu ülkenin şirketi değil bunlar.

siz hiç british airways'in, lufthansa'nın, klm'in bu tip goygoylar yaptığını gördünüz mü?

bu tip goygoyları emirates, itihad gibi ortadoğulu şirketler yapıyor. onlar yapar onlarda para bok gibi, ama biz petrol zengini değiliz.

britis airways, lufthansa falan harcama yaparken nasıl vergi mükelleflerini düşünüyorsa, thy'de düşünmek zorundadır.

adam gibi uçun ulan...
bomba notlu, ihbarlı saldırılardan dolayı olduğunu düşünüyorum tabii bu kadar büyk zararlı mıdır bilemem ama onun da payı vardır.

düzenleme: yazım yanlışı
2015 son çeyreğinde 01.10 .2015 , 31.12 2015 tablosudur. ayrıca twitterda bu haber başlığına tüm haşhaşiler üşüşmüş. çok komik la muhalifler.

not: haber doğrulanamamıştır. thy açıklama yapar az sonra.
Bizim mahalle maçına bile sponsor oldukları için normaldir. Evet.
O kadar uçak aldı zaten tanesi o kadar. Demek ki uçak almamış olsaydı milyar dolar kardaydı. O paraya öküz almış ama keşke buradakileri de toplasa.
Akp doneminde olmustur.
bunlar da yakında bizim mallar gibi bileklik neyin satmaya başlarlar ahaha.

(bkz: tek bilet tek yürek)

sen koca sirketin ağzına sıc ondan sonra yok efendim zaman birlik zamanı.. yav he he.
"Ülkem için seve seve" pankartları asan, bu kadar vergi milliyetçisi vatandaş varken, adamlar neden hesap kitap yapsınlar ki?
Brüt satışlar 27,5 milyar TL
Yurtdışı satışlar 23,8 milyar TL
Faaliyet giderleri 3,7 milyar TL
Diğer faaliyetlerden olan gelir 1,63 milyar TL
Diğer faaliyetlerden olan gider 16,8 milyar TL
Finansman gideri 0,8 milyar TL (yaklaşık 800 milyon TL)
Olağan zarar 0,6 milyar TL (yaklaşık 600 milyon TL)
Dönem zararı 0,4 milyar TL (yaklaşık 400 milyon TL)

diğer faaliyetler adı altındaki gelir gider dengesizliği sayesinde bir hayli kar elden uçmuş gitmiş. diğer gider ne lan! geliri çok az şeyin bu kadar gideri mi olur pezevenkler, kim çalıyor lan!!
Yönetim kurulundaki hamsi kfalardan kurtulmk icap eder. Dige hva yollainin 2 misli fiyat almayi biliyorlar.
hep kek börek ikramı bunlar *
muhalifleri pek sevindiren haber. lakin (bkz: türk hava yolları 2015 yılı rekor karı) haberi çıkınca ortalıkta yoklar. bu başlık altındaki yorumlar ibret vericidir. ve muhalifliğin geldiği noktayı gösterir.
http://aa.com.tr/tr/ekono...tarihi-kara-ulasti/529329
ahada buraya yazıyorum. bu tip haberler medyaya düştüyse yakında satarlar paraları indiregandi yaparlar.

biz bu filmi izlemiştik.
Resmen yalaninizi skeyim bizde inandik bu salaklara thy bu sene tarihi kâr ını yapti bende laf ediyodum mk nasil olur diye vay sahtekar yalancilar.