bugün

Adam yokken evde fena şeyler döner sanırım.

Ya da dönmez bilmiyorum. Bunlar ne anlar fena şeylerden?
dobloda sakso yazınca eksileri basıyor sözlük insanım.

ama bunların zihniyeti bu.

benim çalıştığım sektörde denk geldiğim herifler var.

maddi durumuna gçre 2-3-4 kadınla evli.

hatta bir müşterim çalışanlarına 2. kadını eşine kabul ettirene çift maaş vereceğim, 3. kabul ettirene 3 maaş. götü olan buyursun...

eğer o rabia yeni gelecek olan kadına muamele çekmezse ben de fuckonbaby değilim.
(bkz: threesome ilişkiye sıcak bakan rabia hmm)
görsel
Nisa
2. Yetimlere mallarını verin. Temizi pis olanla (helâli haramla) değişmeyin. Onların mallarını kendi mallarınıza katıp yemeyin. Çünkü bu, büyük bir günahtır.

Nisa
3. Eğer, (velisi olduğunuz) yetim kızlar (ile evlenip onlar) hakkında adaletsizlik etmekten korkarsanız, (onları değil), size helâl olan (başka) kadınlardan ikişer, üçer, dörder olmak üzere nikâhlayın. Eğer (o kadınlar arasında da) adaletli davranmayacağınızdan korkarsanız, o takdirde bir tane alın veya sahip olduğunuz (cariyeler) ile yetinin. Bu, adaletten ayrılmamanız için daha uygundur.

----

Yani burada iki şart var. Birincisi, velisi olduğun kadınlara eşit davranacaksın. ikincisi ise bu kızlardan iki, üç, dört olanlar yetim olacak. diğer şartlar da var helal olması ve saire oralara değinmiyorum

Threesome yapın demiyor yani. aslında tek eşliliği öneriyor. savaş durumlarında erkek sayısı azalır. ortalıkta kalan kadınlar olur. bu kadınların ortada kalmaması maksadı var gibi görünüyor. kendisine bakacak abisi, ailesi falan da yoksa sıkıntı yani. aslında temiz bir toplumun temiz kalabilmesi üzerine çözüm üreten bir ayet gibi görünüyor.

Türkiye'de sanıyorum şuan böyle bir duruma gerek yok.
41 milyon 139 bin 980 erkek ve
40 milyon 863 bin 902 kişilik kadın nüfusa sahibiz.

Yani yarı yarıya gibi görünüyor. Basın ilan kurumu verilerine göre bu tabi ki.

bekar kalmayı tercih eden de çok kişi var. ileride japonya gibi olacağız sanırım.
ne o islam gerçek, ne o rabia gerçek.

alayı troll.
Bıktım ulan bu akıl yoksunu kadınların hakkını savunmaktan. Ne haliniz varsa görün.
güncel Önemli Başlıklar