1. 1.
  öncelikle;
  yalamayı göze alan, yutmaya burun kıvırmasın. cümleten merhaba.

  threesome ve hatta bilimum grup seks arasında, çorbacıya gidip kelle paça höpürdetme olayı ünlüler arasında aşırı derecede popüler bir olaydır. orta kesim halkımız bunu bilmezler fakat buna benzer olaylar alt kesimde de vardır.* konumuza dönecek olursak ünlüler camiasında yaşanan, henüz açığa çıkmamış bir takım gerçekleri burada, benimle öğrenme şerefine nail olmuş oluyorsunuz.

  bildiğiniz üzere, halkımızda geliri 4000+ tl üzeri olan insanlar dikkat edin genelde grup sekse yatkın insanlardır. swinger çiftler, full hd plazma tv'de çek cumhuriyeti'nde geçen grup seks videolar ve tabi ki my hot stepmom... ülkemizde 4000 lirayı aşan adamlar götlerine vazelin sürüp "iyi bir döv şunu arslanım" diyerek kendilerini siktirir de, saatlik 100.000 tl gibi bir rakam kazanan bazı ünlülerimizde bunlar olmaz mı sanırsınız? oluyor elbet.

  genelde ünlü kesim kadınlarda, 35 yaşına kadar vücudunu teşhir etme vazifesi ön planda iken, 40 yaşından sonra gizli kapaklı ve sanki "ölmeden önce mahkumun son 3 dileği" edasıyla yapabileceği her cinsel fanteziyi gerçekleştirme eğilimine girilir ki bu oran %76.4 gibi yüksek bir orandır. sakın ola aklınıza "sarhoş olup kendini x bir erkeğe siktirme" gibi banal ve ezikçe şeyler getirmeyin. burada var olan olay çok daha derindir. hal böyle olunca bir çok malzeme, bir çok olay bizleri bekliyor. işte ünlülüğün deepweb'i...

  2 girls 1 cup: ilk olarak bizim ünlü camiamızda 8 guys 1 girls 1 tencere olarak başlamıştır. zamanla kaşık çıkartılıp, kibarlaştırılıp çağa uygun hale getirilmiş olup 2000-2009 yılları arasında çok popüler bir fanteziydi fakat şu an bir kaç ünlü isim haricinde gerçekleştiren yok.

  bel gamzesine sıçma suretiyle cima: son 5-6 senedir inanılmaz revaçta olan bu olayı erkek ünlüler sıklıkla yaparlar. sıçarlar, sikerler ve sonra sıvarlar.

  iki ünlü bir ünsüz: açık zaten. iki ünlü yakın arkadaş bir ünsüz bireyi bulurlar ve sabaha kadar yapıştırırlar. erkekler içindir.

  12 siyahi: bu sayı bir rekor olup ülkemizin çok ünlü bir şarkıcısı tarafından gerçekleştirilmiştir. bu kadın ünlü evlidir de.

  grup sekse kelle paça molası: bunu yapan kadının adını vermek istiyorum aslında, ne kadar varoş olduğunu açıklamak istiyorum ama malum... o sixpackli, erkek güzeli italyan asıllı erkek modelleri gecenin bir yarısı paçacıya götürüyor. pes artık amk.

  çorapla 31: yapan tek bir ünlü isim var.

  pembe peluş gecelik fantezisi: yeni çıktı bu da.

  7'de 1: ilginç bir fantezi ve günümüz çağında evliliklerin kısa sürüyor olmasının payı da var bunda. fanteziye konu ünlü isim, 7 erkekle aynı anda birlikte olur ve sadece 1 çocuk doğurur.

  kabız açma: 5 gün yalnızca şarküteri yiyerek ve kola içerek beslenen ünlümüz... neyse işte.

  bu kadar yeter şimdilik. yakında daha gizli sırlarda buluşmak üzere. iyi günler.
  1 -1 ... nipple