1. 126.
    nasıl olmuşsa mobil uygulama da yapmışlar. indirdim kullandım cidden çok kullanışlı. karmaşık değil diğer app'ler gibi. Helal olsun thodex.
    ... lovercat
  2. 127.
    koineks'ten thodex oldu. abd'ye açıldı. globalleşti kendini dünyaya ispatladı. e haliyle herkesten farkı olması gerekir dedik bize her türlü imkanı sunarak hakkını verdi. en önemlisi de düşük komisyon ve mobil uygulama ile anında takip anında işlem.
    ... edybudu
  3. 128.
    eğer thodex kullanıyorsanız kesinlikle mobil uygulamasını indirin. anlık takip ediyorsunuz sürekli pc açmak zorunda kalmıyorsunuz. güzel bir çözüm bulmuşlar.
    ... gorkym
  4. 129.
    bu aralar sitesinden çıkmadığım btc borsasıdır. baya araştırdım mobil uygulaması da varmış madem dedim ben de bir indireyim. baya kullanışlı
    ... berryone
  5. 130.
    ABD’deki kripto para piyasasına adım atarak hedefleri arasında küresel rekabette yer alma olduğunu gösteren yerli kripto para borsasıdır. Sonunda o çok beklenilen mobil uygulamasını da çıkarmıştır, hayırlı uğurlu olsundur.
    ... ugurulaj
  6. 131.
    Az önce işlem yapmamla birlikte, beklentileri karşılayacağına daha bir emin olduğum kripto para borsasıdır. Koineks kimilerine göre tatmin edici kimine göre ise birçok sorunu olan bir platformdu. Fakat Thodex bu ikilemi ortadan kaldıracak iyi bir performans ortaya koyuyor, denemenizi tavsiye ederim.
    ... altayaksoy
  7. 132.
    Taban yapmış komisyon oranları, referans programı ile kazancı artırma imkânı, kredi kartıyla kripto para alımı ve en son da Porsche ödüllü çekilişiyle, çıtayı yükselten kripto borsadır. Kendilerini oldukça geliştirdikleri açık. Adının yanı sıra, site tasarımı ve yatırım deneyimi bakımından pek çok yenilik başlatmışlar.
    ... crazy82
  8. 133.
    işlem yapan kullanıcılardan neredeyse yok denecek kadar az komisyon almaya başlamış yeni ve yerli kripto para borsasıdır. Koineks döneminde de buradan işlem yapıyordum ve çok memnundum. Şimdi Thodex ile mevcut eksiklikler de giderilince ortaya şahane bir kripto para borsası çıkmış. Türkiye’de böyle güzel örneklerin çıkması bence gelecek için umut vadediyor. Girdikleri ABD piyasasında da başarılı olacaklarına inanıyorum.
    ... captain melo
  9. 134.
    thodex'teyim an itibari ile. mobili de indirdim. her şey kontrol altında. komisyon düşük gelmek isteyen varsa beklerim.
    ... peace x
  10. 135.
    Eski adı Koineks olan Thodex Kripto Para Borsası, kullanıcıların sistemde listelenen mevcut kripto paralar üzerinden alım – satım işlemi gerçekleştirebilmesi adına, yalnızca alıcı ve satıcıyı buluşturan Türkiye merkezli bir platformdur.
    ... berkesen