bugün

"Ikisi de namussal bir takim kayiplar yasamis" nedir amk? Tanimadiginiz insanlar hakkinda konusmayi ne cok seviyorsunuz. Sende beynini kaybetmissin ama kimin umrundasin ki?
ben de thessy diyorum ve 3 evetle uğurluyoruz.
ben selia diyorum..

adamdır, adaamm..
Themis iyidir, diğerini tanımam etmem.
Themis'in tek kusuru paragraf denilen şeyden habersiz olması. Onun dışında çok kaliteli, izmirli, cumhuriyetçi bir annedir. Essy'i de severim ama en kötü şanssızlığı themis ile karşılaştırılması.
ikisi de edebiyat yapmayı seviyor. evet.
Tabiki themis portia
Essy de kim oluyo themisin yanında.
themis'i bazen okuyorum, bir de bazen beni açık artıladığı için çohoşuma gidiyor. essy de şu trivago bey'e takıktı sanırım benim gibi yanlış hatırlamıyorsam. o benim kızıaaaam, çek arabanı. *
Themis portia bu versusu zul adleder.
Essy rahatsızdır ama bu vs de bayıltır. Hoyum essy den yana.
themis abla kessssinlikle essyi yokeder.
insanları kıyaslamaktan vazgeçmeliyiz artık. Herkes kendine özgün farklı cevherler taşıyan birey. Onun bu özelliği iyidir diğerinin şu. Essyi tanırım çok sevdiğim biridir themisi tanımıyorum ama o da iyi biridir.

Horoz dövüşü gibi insanları birbirine düşürmeyin.
birini evde kalmış olması kafasına vurmuş.
ikisini de biliyorum açık oylama sağolsun. çok dobra yazarlardır. tarzları aynı olmadığı için temiz bir kıyaslama olmaz. ikisine de 10/10.
essy denen arkadaş ara sıra erkekler hakkında mal mal entryler girer. diğerinin böyle bir huyu olduğunu görmedim.

o nedenle themis portia diyorum.
Genel olarak entry'lerini sevdiğim iyi insanlar.
Bende nedense vsyi anlamadım ikisinin karşılaştırılacak bir şeyi yok gibi sadece aynı kumaşın farklı renkleri...
sözlükte izi dahi kalmayan çok bilmiş bir yazar ile sözlükte ipleri elinde tutan güçlü ve güzel bir bayan yazarın kıyaslanması. zamanında bu başlığı ben açıp ikisini birbirine düşürmüştüm aralarındaki kavga buradan patlak vermişti, pişmanım.
Essy balım'ın alamayacağı versus yoktur.
iki bayanın versusu.
biri duyar kasıcılığıyla diğer erkek düşmanlığı ile baymaktadır.