bugün

(bkz: ruhsar vs yılan hikayesi)
behzat reyiz sayesinde behzat ç. nin alacağı versus.
(bkz: sihirli annem vs selena)
Walking dead dizisinde karakterler daha da özdeştik. Mesela darly dixon ölse öz abim ölmüş kadar üzülürüm.
twd de kimse öz bacısını düdüklemez. bu yüzden dexter versusu alır.
Walking dead'in eze eze alacağı versus.
game of thrones fark atar.
kesinlikle eze eze yener.
böyle bir versus yersizdir.
Baklava mı, profiterol mü diye sormaya benzer. izleyin arkadaşlar. ikisi de şahane.
Salt entrika olan game of thrones'u belirttikleri versus. AMK bunlar işte Hürrem sultan izleyen insanlar. Bir tanesi bile sanat filmi izlememiştir.

Twd sadece zombili aksiyonlu bir dizi değildir. içinde sosyolojik tespitler var, devlet olgusuna yönelik tespitler var. insanın egosuna yönelik tespitlerin allahı var. Game of thrones nedir amk?
Game of thrones'a şirk koşmayın.
the walking dead ten sonrasını okumadım.
ikisini de izliyorum, game of thrones'in yeni bölümlerini günlerce beklerken TWD çıkınca "aaaa yeni bölümü çıkmış zaten canım sıkılıyordu, dur izleyeyim" diyorum. aradaki fark bu.
walking dead (seyrettiğim kadarı ile) düzen/sistem propagandası olarak okunabilir. olası sistemsizlikte insan doğasının dengeyi nasıl kuracağı ayrıntılı anlatılmıştır. şiddet manivelasının hüküm sürdüğü bir sistemde yaşıyoruz.

game of thrones apayrı bir dizi. lordlar ve krallar üzerinden gidiyor. avam sadece kullanılacak malzeme. son bölümü ise şiirsel.
benim için biri diğerini net olarak ezemez.

walking dead in son iki sezonunu hrnüz seyetmeden yazılmıştır.
Geym of tırons alır diyenleri ıslak odunla paçasına paçasına vuracaksın imdb de daha fazla puan alması the walking dead ın daha kaliteli ve daha güzel bir yapım olduğu gerçeğini değiştirmez the walking dead ın koşa koşa alacağı versustur en azından geym of tırons gibi ortalık oyuncağı olmadı.

Not: her iki diziyide izledim ve walking dead gerçekten kat ve kat daha iyi.
ikisi de efes eşliğinde şahane giden dizilerdir.
yarrak kürek iki dizinin versusu. çoktan bitmesi gerekirken artık yarrağa sardılar. bunlar ve supernatural.

dizi mi istiyorsunuz :

(bkz: person of interest)

herkes bilmez tabi. gidin khalesi midir ne anasının amıdır onun memelerini izleyin.
The Walking Dead diyorum
Game Of Thrones dizisinde ki başroller çabuk ölüyor.