1. 1.
  insanlar zombileri ısırmaya başlar ve zombiler insan olur. böylece dünya kurtulur.
  6 -2 ... temhand
 2. 2.
  zombiler çiftleşmeli az filme cinsellik katılmalı. artık öldüre öldüre bitmemeli ve sonunda tüm kurşunlar bitince zombiler insanlarıda sikmeli. insan zombi kırması yaratıklar çıkıp hayata öyle yeni bir başlangıç olmalı.
  2 -3 ... blue67
 3. 3.
  virüs yaşam döngüsünü tamamlar ve yok olmaya başlar, ölmeden dönüşen zombiler bilinçlenir ve dünyada büyük bir sağlık sorunu meydana çıkar.

  ölüp de değişen zombiler virüs etkisini yitirince ölü olmaya devam ederler.

  virüsü kapıp zombileşmeyen insanlar ise normal hayatlarına devam ederler.
  ... yedi renkli not defteri
 4. 4.
  ölmemiş zombiler düzelsin lütfen lütfen nolur, mutlu son olsun. izledigime üzülürüm yeminle.
  2 ... taze mi bitti topik
 5. 5.
  zombiler iyileştirilmeye çalışılırken yanlışlıkla daha saldırgan ve daha hızlı hale getirilsin. yeryüzünde bir tane bile insan bırakmasınlar.
  1 ... siona
 6. 6.
  yeni bir virüs üretilir ve zombiler zombileri yemeye başlar. geriye neticede çok az sayıda zombi kalır. onları da öldürsün ibneler. türkiye de yer altında bir dünya silah varmış ya tanklar falan gelsinler onları çıkarsınlar.
  2 ... dobroskii
 7. 7.
  Tüm zombilerden uzakta bi yerde kalan insanlar sürekli pompa yaparlar, sonra zombiler bunları da yer sonra bunlar da pompa yaparlar bunların zombi çocuğu olacağına insan çocuğu olur sonra bu zombilerle pompa yapar sonra yarı insan yarı zombiler olur. Sonra bunlar da pompa yapar. Sonuç: pompa yapmak iyidir.
  ... orospu ayten
 8. 8.
  hakikaten merak uyandıran sorunsaldır. biterse evlat acısı gibi koyacaktır başlığı görünce kalbim ağrıdı sözlük. daryl'a bir şey olmadan dizi bitmelidir. yoksa imbd e 1 puan veririm diziye çok sayın senaristler. ona göre ayağınızı denk alın.*
  -1 ... bir bilene sormak lazim
 9. 9.
  zaten çizgi roman olduğu için sonu bellidir. -meli, -malı tarzı bir beyanda bulunmak beyhude olur.
  ... aquila non capit muscas