bugün

insanın kanını donduran türden bi ahlaksızlıktır. yemedim içmedim sizler için buldum. here we go.

sherlock mode on;

şimdi bu dizide birtakım insanlar birtakım insanları öldürdü. ama bazıları ilginç. onlara bakalım.

andrea kaşarı; mis gibi bembeyaz bacısı amy'yi öldürdü.

kaleci saçlı adam rick; panpası, karısını düdüklemiş en yakın arkadaşı shane'i gözünü kırpmadan öldürdü.

yürüyen arıza darly; önce dale'i akabinde biricik brosu merl'ü acımasızca katletti.

küçük piç carl; anasını daha yeni doğum yapmışken, bebe süte muhtaçken alnını çatından vurdu.

işte görüyorsunuz arkadaşlar bu dizi bize resmen ananıza atanıza eşinize dostunuza sahip çıkmayın mesajı veriyor. yemezler lan bu ayakları.

yaa, bunlar işte hep gözlem, bilim, astronomi. evet. *

sherlock mode off
"the walking dead'ı hangi organıyla gözlemledi acaba" şeklinde derin duygulara gark eden durum.
bazı eziklere kapak olmuştur. lan?? evet.
ağzımı açtırmayın benim daha neler var neler. onları başka bi yerde inceledim. evet.

(bkz: the walking dead deki orospu karı)
oha, arkadaş diziyi izlemeyen birisi için cok güzel özet geçmiş...

dizide verilen mesaj ''ananınızı, babanızı, bacınızı öldürün'' imiş!!
Vay ebesinin Robert Kirkman.
kabedeki tavafımı yarıda bıraktırmış ahlaksızlıktır. inancımdan oldum amk.
ulan bütün dünya zikişiyo sen gelmiş sikimden dizideki sikimden şeyleri dert ediniyosun.
türk örfüne indirilmiş bi darbedir. evet.
böyle kafa görmedim. Böyle şeylerle o güzel beyninizi yormayınız oturup pisyedili falan izleyiniz efendim. Boşverin the walking dead ne bok yerse yesin.