bugün

çin, mısır ve fransa da tatil yapmayı sağlayacak eklenti pakedi. bu ek paketle beraber define avcılığı yapılabilecek olup, photography ve martial arts da eklenmesi düşünülen yeni yetenekler.
Birkaç gün önce çıkan ve çok ucuza oyunal.com'dan kapattığım enfes eklenti paketi.
sim'in mumya olabildiği ve mısır'a gidip mumyayla kavga edebildiğin oyun.
sims vocation ve sims 2 bon voyage eklentilerinin sims 3 versiyonudur.
oynarken kendinizi mezar soyguncusu gibi hissetmenize neden olabilecek oyun.
başından kalkamadığım, gecemi gündüzümü işgal eden oyun. şöyle ki, yatağın içine gömülmüş vaziyetteyken, gözlerim uykudan kıç kadar kalmışken, alıyorum elime telefonumu, pıtpıtpıtpıt yönetiyorum karakterciklerimi. çok şekerler!

Fransa seyahatim sırasında maria'yla yiyişmiştik. o sırada maria'nın eşi jean-pierre bana gıck oldu. ama sonunda maria'yla evlendik ve ev arkadaşı olduk halen evliyiz ve memnunum. elçilikte çalışıyorum patronum nathan çinli bir düşmanım oldu adı sun sebebi sert mizaçlı olması. eskiden simon'un eşi lucie'nin dostu, nathan'ın eşi emmanın düşmanıydım. artık emma'nın dostu, lucie'nin düşmanı oldum simon evde olmadığı zaman lucie'yi kızdırdım ve kapı dışarı ! ama simon'a ne zaman kur yapsam lucie tarafından kovulurdum. sammer ve mia, dong-haı'a düşman olmamı söyledi ben de dong-haı'nın düşmanı oldum çünkü sameer ve mia'yi rahatsız ediyordu ve dong haı'yı vurduğumda sammer yada mia tarafından 40 tl alıyordum. jacques ise jean-pierre'yi vurduğum veya rahatsız ettiği an 50 ila 90 tl arası ödüllendiriliyordum. sözde darcy amelie'yi sarıl diyor faka sarıldığım an darcy iyi davranmıyordu. bide her ülkeden eşyaları bile var. halen o şekil geçinip gidiyoruz.

dünya bilgisi alanında ustayım
ticarette en iyiyim herkese hava atıyorum
dil bilgisine de biraz gayret ediyorum ama kazı alanında başarısızım.

(bu sadece sims 3'te yaşandı gerçek hayatla hiçbir ilgisi yoktur.)
sen buna sims demişsin ama bu bildiğin dallas.

bir oyun.
Şifreyi unuttuğum hesabımdaki (#27460256) nolu entryme ithafen: 6 yıla yakın aradan sonra yeniden aynı oyunu android üzerinden j2me ile oynuyorum. Asıl mucize hala maria'yla evli kalmam, jean-pierre, sun, dong-hai ile düşman olup 2015'ten beri lucie'yle düşman ve emma'yla dost olmuştum. Oyunun mucizesine devam ettiğim için çok mutluyum. Eski entrymin hakkını da vermiyor değilim : -)
farklı etnik kökenleri de sims evrenine transfer eden bir genişleme paketiydi.

zamanında korsan oynardım suçlu hissediyorum evet.