1. 154.
    Türkçülere karşı ama olsun o da sevdiğimiz bir yazar. rap müziğe de karşı ise takdir ederim. rap müzik yasaklanmalıdır. rock forever.
    3 -2 ... nietzschenintorunu
  2. 155.
    hastalık derecesinde metal müzik dinlemesi muhtemel olan yazar. solcu olması dışında klas adamdır. kendisine selam olsun.
    1 -1 ... h4l013579
  3. 156.
    (bkz: ota boka faşist diyenlerin hdp destekçisi olmaları)
    11 -2 ... alfheim
  4. 157.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2159432/+
    19 ... cay tozu
  5. 158.
    Üst sözlük yazarı iyi yakalamışsın kardeşim onu görmemiştim.Herkes görsün ki Atatürkçü filan sananlar var bu kişiyi.
    iyi uyutuyor milleti.
    22 ... misagi
  6. 159.
    Çok da güzel demiş. Bürokrasi politika dış politika uluslar arası itibar nedir bilmeyip ülkemiz zor duruma düşer mi düşünmeyenler utansın.

Uluslar arası itibar bir ülke için her şeydir. ileride senin iç meselelerine el altından silah gönderen bir ülke bulsan desen ki sen benim içimdekilere silah yolluyorsun desen. Sen onlara demokrasi imkanı mı sundun. Der diğer ülke temsilcileri de ayakta alkışlar. Fakat demokrasi kapısını açık bırakır isen sen o ülkeyi uluslar arası mecrada rezil edersin. Amerika bile biz silahı IŞiD ile savaşmaya yolladık kii diye kıvırıyor. Neden çünkü Türkiyenin açığını bulamıyor.
    5 -14 ... uzay muhtari
  7. 160.
    Her daim söylüyoruz burada bukalemun kılıklı kişiler ters algı yaparak saf kardeşlerimizi devletimize ve halkımıza karşı kışkırtmakta. Uyanık olun güzel kardeşlerim.
    9 -4 ... kayipgezegen
  8. 161.
    kendi hâlinde sosyalistlik oynayan adamı Kürtçü yapmışlar yine. bu sözlüğe demokrat ve vatanperver yazarlar fazla gerçekten. illa faşistlik yapacaklar birilerine.
    4 -15 ... matematik keskinlik
  9. 162.
    bunun gibiler reddit, 4chan gibi platformlarda türklere öfke kusmuyorsa ben bir şey bilmiyorum. yan hesabı "uzay muhtari" da gelmiş başlık altına.
    10 -2 ... alfheim
  10. 163.
    sosyalistligini faşistligini bilemeyeceğim o kadar okumam etmem ancak beğenilerinde anormallik olduğunu okuma yazmayı yeni söken kuzenim de anlar. bunlara ithafen girdiğim (bkz: #44758022) entrysi mevcuttur.
    12 -1 ... sartli tahliye oldum