bugün

doğrudur ama bu saydığın şeyleri metal gear solid 3 2004 yılında başardı ve ismi yok diye kimse tarafından siklenmedi oyun dünyası gerçekten çok ikiyüzlü. phantom pain çıkacağı sıralar yeri göğü inlettiler mgs markasını hiç duymayan adamlar bile çıldırdı yılın oyunu geliyor diye dergilere kapak oldu peki sonuç ne rezil bir oyun.

hatta düşmanı öldürdüğümüze üzülme mevzusunu en iyi yapan oyun mgs 3 dü çünkü hayatımda ilk defa bir boss savaşını kazanıp aynı anda yenildim.

ayrıca ben karşılaştırma esnasında tlou 2 yi karşılaştırmaya dahil etmedim dostum oynamadım bile ve bilgimin olmadığı konularda fikir sunmam sadece naughty dog un işlerinden örnek verdim. sadece naughty dog un ps 3 klasiklerine eleştiri yaptım ve ben bu oyunları çok geç oynadım ve beklentimi karşılamadı çünkü insanlar çok şahane oyunlardan bahsediyorlardı ben nereden bileyim uncharted oyunlarının hep birbirini taklit edeceği ve tlou nun sonunun tatmin edici olmadığını. yaptığı iyi şeyler var tabiki de yok demiyorum mesela joeli iyileştirmek için uğraştığımız kısım feci derecede iyiydi mantık hataları da var (21.ci yüzyılda her yerde ok olması) ama olsun ona rağmen ps 3 ün en kaliteli oyunu gerçi ben fanboy olduğum için mgs 4 de diyebilirdim ama objektif olmaya çalışıyorum * .
bro punisher manyak oyundu last of us 2 yi oynamadım o yüzden şuanlık punisher diyorum belki ilerde fikrim değişir dediğin gibi yapay zeka kötü özellikle naughty dog oyunlarında berbat hatta geçenlerde last of us 1 oynarken daha ilk bölümlerde bize eşlik eden 2 tane kadın var ben düşmalarla çatışırken bön bön etrafa bakıyorlar uncharted oyunlarında da aynı hata var ben ps 3 klasiklerinden örnek veriyorum belki sonraki oyunlar iyidir fikrim yok.

punisher oynarken çok fena eğlenmiştim özellikle orman bölümünde bir yılan vardı onu kullanarak orada interrogation yapabiliyorduk.
güncel Önemli Başlıklar