1. 140.
    sanrılarıma göre ağır abinin bayancası. bir biz ağır olamadık şu garip dünyada zaten..neyse, bence ilk meşajı bayan atmalı. ehe.
    4 -3 ... daga surten davsan
  2. 141.
    Artı oyları için teşekkür ettiğim hanımefendi.
    2 -2 ... koala ancak ne fayda
  3. 142.
    Top lan bu. Sahiden bak. Vurdurmayan cinsten.
    4 -5 ... ruut altmis alti
  4. 143.
    Biricik tanrıçamdır. Mesaj kutuma yazarsa dünyanın en mutlu Romalısı olabilirim.
    1 -1 ... iiiblacktoothiii
  5. 143.
    (bkz: baldız)
    2 -1 ... ibni maymun
  6. 145.
    Ben Henry'nin yerinde olsam Catherine'den hiç boşanmaz veya boşandıysam bile boleynlerin kızını almadan direkt jane'e geçerdim. Neyse tudorları hiç sevmem zaten. Yorkların kızları da daha güzel hem. Beyaz prenses var ki...
    4 -1 ... lord marcus amoralist primses
  7. 146.
    dişi kişilik olduğunu iddia edilen on ikinci nesil bayan yazar.
    1 -2 ... kan tutan kasap
  8. 147.
    ohaa okadar hayranımı varmış. ben yarış başlamadan pes ediyorum oyundan çekiliyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum. elveda boleyn yaşanmamış aşklara.
    2 -1 ... daga surten davsan
  9. 148.
    Halen yazmıyor. Bazen mecnun gibi hissediyorum. Ciddiyim her sabah mesaj kutumdaki bildirim ışığına umutla bakıyorum bugün yazmıştır la kesin diyerek. Sanırım hiçbir zaman yazmayacak. Romalı olarak çok üzüldüm bu duruma. Ne yaptin sen the other boleyn girl. Ağlattın bizi.
    2 -3 ... iiiblacktoothiii
  10. 149.
    Yıllar önce izleyip ilk bu filmde ensest ilişkinin ne olduğunu gözlemlemiştim. Öğrenmiştim. Ama güzel filmdi. Kitabını okumadım.
    4 -2 ... veritas omnia vincit