1. .
  tess gerritsen'in bir kitabı.başlangıcı şöyledir ; bir evde bir ceset bulunur.işkence görmüş,kolları,kafası koparılmıştır.ve cesetin üzerinde de "ben günah işledim" yazmaktadır.daha sonra buna benzer bir dizi cinayetler işlenir.jane rizzoli de bu katilin peşine düşer.
  1 ... lenfer
 2. .
  rizzoli ve ısles serisinin 6. ama ülkemizde yayınlanan 5. kitabıdır. aradaki "vanish" kitabı türkçeye çevrilmemiştir. neyse, bu kitapta yine jane rizzoli ve maura ısles karakteri üzerinden olaylar gelişmektedir. ama bu kitabın en önemli farkının direk "şeytan" ile "kötülük" ilgili olmasıdır. yine cinayetler, yine entrikalar ve şaşırtıcı finali ile tess gerritsen kendinden bekleneni bir kez daha okuyucularına vermiştir.
  ... tamara
 3. .
  klasik tess gerritsen kitaplarından farklı olarak tıbbi gerilimden biraz uzaklaşarak bir grangé, bir maxime chattam formatına yakın yazılan harika bir kitap. anlatımı ve hikaye örgüsü insanı sıkmıyor. tess gerritsen romanları okumak isteyenlerin cerrah kitabından başlayarak okumaya başlamaları tavsiye olunur.
  2 ... myosotis
 4. .
  e-book olarak okuduğum, okurken ensenizde ürperti hissettiğiniz kitap.
  ... coolonistanbul