bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  2005 in kasım ayında çıkmış 4 gb a varan boyutu ile the matrix in başından the matrix revolutions un sonuna kadar olan sürece sizi de katan güzel bir oyun.

  eksileri: inanılmaz derecede kötü grafikleri*, en yüksek konfigürasyonda bile kasan bir oyun olması(sanırım buglardan), bug demişken yine çok fazla bug içermesi, neo yu keanu reeves in seslendirmemesi gibi..

  artıları: 3 filmi de kapsaması, çok fazla silah (guns.. lots of guns!), inanılmaz kombolar ki çoğu zaman ekrana ağzınız açık bakıyorsunuz, kılıç-kalkan, trinity*

  sadece "neo nasıl neo oldu?" bölümleri için bile oynanabilecek çok şık bir oyun.
  -1 ... micro cuts
 2. 1.
  Gerek dergilerdeki incelemelerde gerekse internetteki incelemelerde oyunu yerden yere vuran eleştirmenlere katılmadığım oyun.
  Eğer iyi bir işlemci ve iyi bir RAM iniz varsa oyunun tadını tüm şekliyle almanız mümkün.

  Ayrıca filmin aynısını yaşamakla beraber filmde görmedğiniz ama senaryonun bir parçası olan bölümleri de oynayabiliyorsunuz ki bu da başka bir tad veriyor.

  Görüntülerle ilgili olarak; denildiği kadar kötü değil, oyunun resmi sitesinde de 2 yama var, onları da yüklediniz mi gerçekten harika oluyor.

  Kötü yönleri ile ilgili olarak ben Mr Anderson'un kung-fu öğrenme bölümünü beğenmedim bunun dışında başka kötü sınıfına katabileceğim bir şey yok.

  Müzikler ise dehşet,harika.

  Ayrıca bölümler arasında verilen videolarda da herşey tam çözümüyle veriliyor yani video bitip oyuna başladığınızda oraya nasıl geldiğnizi anlıyorsunuz.

  Ama şu da bir gerçek ki oyun aslında filmin hayranlarına hitap ediyor, eğer filmi beğenmeğenlerdenseniz oyunu da yüksek ihtimal beğenmeyeceksiniz.

  Son tavsiye eğer filmini izlemediyseniz, önce filmini izliyip matrix moduna girip,ondan sonra o gazla oynamanızı tavsiye ederim, Bence 10 numara bir oyun.

  Seri eksi oy veren ibne - Uludağ Sözlük - Balıkesir..
  -1 ... seri eksi oy veren ibne
 3. 2.
  bir bölümün sonunda ölürseniz, o bölümün başına atmaktadır oyun sizi. sizde kafanızı monitöre.
  *
  1 ... picnick
 4. 3.
  başarılı bir oyundur. tek eksi yanı grafiklerdir.
  ... tsubasakun
 5. 4.
  şuanda yıllık özlemimle oynayıp kılıç bölümüne geldiğim, comboları harika olan oyundur. eğer oyun 2011 senesinde çekilmiş olsaydı, grafiklerin .mna koyardı efendim.
  ... tsubasakun