1. 24.
  eskiden etap marmara otelidir.
  ... you touch me tralala
 2. 23.
  taksim gezi parkı direnişçilerine poğaça çay dağıtan otel.*
  the marmara
  ... el camino
 3. 22.
  restoranında yahut kafesinde attila ilhan'a ait bir masa ayrılmış otel. attila ilhan hep buraya otururmuş, otel de büyük bir kadirbilirlik örneği göstermiş. avrupa'ya gidenlerin gördüğü bir şeydir bu. paris'te birçok avrupalı yazar-şairin kendine ait masaları vardır bu insanlar ölmüş olsalar bile. üzerlerinde isimleri yazılıdır. bizde eksikti bu. güzel bir şey bence.
  1 ... pink purple
 4. 21.
  dandik şaraplarından başka (bkz: vinkara) şarap sattırmayan, kendini birşey zanneden taksim'in ortasındaki görüntü kirliliği otel.
  -1 ... tuzlu popcorn
 5. 20.
  bodrumda banyoya koydukları ürünlerle kalitesini kanıtlayan oteldir. hergün değiştirdikleri o minik minik şampuan, saç kremi, duş jeli, o jeli, bu jeli, banyo köpüğü, duş sonrası bakım kremi vs. vs. nin her biri 12.90 tl dir.
  (bkz: l occitane)
  1 ... badem biyik
 6. 19.
  The Marmara Oteli eski adıyla "Etap Otel" olarak bilinir. Bina ve işletim hakkı istanbul Turizm Otelcilik A.Ş'ye aittir. istanbul'daki -neredeyse- her otelin personellerinin çoğu bu otelde staj yapmış ya da uzun süreliğine çalışmıştır. Turizmciler için "okul" görevinde olan bu otel, aslında bakarsanız, içeriden asla dışarıdan göründüğü gibi değildir.
  ... slims
 7. 18.
  geçen aylarda adı kolibasili yemek üretmekle anılmıştı. bu yemeği başbakan dahil bir çok yurtdışından gelen yabancı davetli de yemişti. savunmasını da numunelerin saklanma koşullarından sorumlu kişileri suçlayarak yapmıştır.
  ... yorick
 8. 17.
  (bkz: 1 mayıs 1977 de buradan ateş edenler bulunsun)
  ... pure love
 9. 16.
  milenyumda tepesinden çikolata atılan otel.
  ... maltabandiralikuruyukgemisi
 10. 15.
  bir oteller zincirinin yanlış yazılmış halidir.

  orjinali;
  the marmara hotel
  http://www.themarmarahotels.com
  ... klima muhendisi