1. 1.
    Herkesin bir demeç alabilmek için peşinden koştuğu the kadinn ile Türkiye tarihinde bir ilk olarak röportaj yaptık. Uzun uzun konuştuk. Birbirinden çarpıcı cevaplar aldık. işte o röportaj.

1- reel hayatından bahseder misin? kaç yaşındasın nerede yaşıyorsun. meslek öğrencilik durumu nedir?

öncelikle selamlar. reel hayatımı sözlük hayatımla aynı anda yaşıyorum. yani bildiğin sağlam bir asosyalim ben. mühendisim. şimdilik reele dair aktaracaklarim bu kadar. sonra yakalayıp g.tümü isirmak istiyorlar.

2- kaç yıldan beri sözlüktesin. bu kaçıncı hesabın?

Sözlükte yaklaşık 8 yıldır aktifim. gidip geliyom. gidip geliyom. sanırım aldığım 7. ya da 8. nick olabilir. yok yok her yıla 1 nick değil, populerleştikce sözlükten kaçıyorum. yeni nickle gelip tekrar popülerleşiyorum. bakınız bu bir dram

3- sözlükte ne kadar süre daha kalmayı düşünüyorsun?

inşallah yarın kapatacam hesabı

4- nickaltında çoğu zaman sataşmalar görüyoruz. sence neden? bu konuda ne düşünüyorsun?

insanların eğlence anlayışı. ben onları böyle seviyorum. hep sevgi sözlükleri duyacagiz diye bir şey yok. ama ileri giderlerse skerim belalarini herkes dikkatli olsun yani.

5- harun abi olduğun iddiaları doğru mu?

tabi ki değil. senelerdir herkes benim şeyimin peşinde. ama değilim yani yüz tane fotoğraf attım sözlüğe. davamdan vazgeçmeyip hala atmaya da devam ediyorum. neyin pipisi neyin çükü bu?

6- sözlükte en sevdiğin 3 yazar?

superman filminde ucan adam

7- sözlükte en nefret ettiğin 3 yazar?

yok olm. sadece troll olcam diye mal olan tiplere kırgınım.

8- domestik ev hanımı ile aranızda sorun olduğu gözüküyor. nedir bu konu?

yazdıkları çok yavan, sığ ve de basit. ben yazı şekliyle kavgaliyim onun. yoksa yazanını bilmem kimin çocuğuysa yazık der geçerim.

9- moderasyon hakkındaki düşüncelerin?

Sözlükte yazardan çok onlarla takılıyorum. ayık olun.

10- elinde yetki olsa silmek isterdim dediğin 3 yazar?

ya ben kimseye eksi bile veremem babacım, silmek işi çok zor bir şey benim için.

11- sözlükte özellikle takip ettiğin birileri var mı? sebebi nedir?

Sözlükte özellikle takip ettiklerimi takibe aldım zaten. yakışıklı oldukları için takip ederim genelde. (herkes takip ettiklerime yönelecek ama napalim)

12- röportaj projesini nasıl buldun?

eğlenceli. ama hızlı cevap verdim tuvaletteki zamanı degerlendireyim dedim. inşallah sürçü lisan etmemisimdir. aman ettiysem de çok da fifi ayol size bir şey olmasın.
    6 -24 ... 1 station insani
  2. 2.
    üşenmemiş yazmış.

atma amk bir haftadır dışarı çıktığımız yok hangi ara röportaj yaptın.
    size çok kızgın oldunu söylememi istiyor bu arada aşkısı.
    7 -1 ... zorozorororozorozorororororo
  3. 3.
    Herkesin bir demeç alabilmek için peşinden koştuğu the kadinn ile'Den sonrasını okumadığım röportaj. *

Şunu yazmasam içimde kalırdı, neyse bi okuyayım. *
    8 -7 ... alkolik oldum
  4. 4.
    memintoları tombikto muymuş. en önemli soruyu sormamışsın
    5 ... ekonovich
  5. 5.
    popoma kaş göz çizip gaz çıkarsam daha kayda değer bir röportaj olurdu. tişikürler.
    17 -5 ... domestik ev hanimi
  6. 6.
    Okuyan özet geçsin lütfen.
    3 ... seekiizsaniye
  7. 7.
    (bkz: götümü ısırmak istiyorlar)

bundan başkası kuru edebiyattır. röportajı özetledim.
    3 ... mofbe
  8. 8.
    Bu adam nasıl bir yancı çözmüş değilim..

Bir insan popüler olmak uğruna niçin başkalarını yüceltmeye çalışır..

Nasıl bir yokluk anlamış değilim...
    5 -1 ... gezdimgordumyenildim
  9. 9.
    memelerini görmeden bir şey diyemem.
    6 ... timur cengiz hulagu
  10. 10.
    tito abinin sözlükte gezerken arkasını kollaması gerektiğini gösteren müthüşlü röportajdır.

the kadinn nickli yazarla sözlük röportajı
    10 ... mel mel bakan gibson