bugün

En sevdiği isim harun olabilir. Evet.
kadın değil, bayan.

diye uyarılmalıdır.
Her ne amaçla yazıyor olursa olsun, bir erkeğin "the erkek" diye nick aldığını düşünÜN... Evet çok kötü geldi dimi göze kulağa. The Kadın derken nedense kulağa o kadar kötü gelmiyor peki neden?

Şimdi bu noktada the kadin nickli yazarımızın suçu var mı? Aslında yok. istediği gibi nick alabilir. Ancak erkek ya da adam, şeklinde alınan nick kulağı tırlamalarken, kadın olarak alındığı zaman tırmalamamasının altındaki neden bizim ne kadar geri bir toplum olduğumuzu gösteriyor.

Dünya'nın başka hiç bir yerinde woman, women, girl vb (ergen yaş grubu hariç) ekler almış nickleri bizdeki kadın, hatun, kız, hanım vb kadar çok göremezsiniz. Çünkü bizde kadınlar hep geri plana atılmış ve ezilmiştir. Ezilmeye de devam etmektedirler. Kadına da erkeğe de çok fazla yük yükleniyor ancak kadınlar çok daha fazla baskılanıyor. Böyle ortamlarda da sanki cinsiyetini vurgulayarak "işte ben kadınım ve buradayım! Başka kadınların olmadığı kadar özgürüm ve sizlerle aşık atıyorum ey erkek egemen toplum!" dercesine haykırmaktadır.

The Kadın, yazarın yarattığı bir nick değil, bizim yarattığımız bir şeydir. Bir kadın eğer, kadın, hatun, hanım, kız vb eklerle nick alıyorsa, bu toplumun yıllar yılı yarattığı bir sorunun miniminnacık bir yansımasıdır.
Ayakları güzel olabilir.
12. Nesil yazar olabilir.

Yıllar sonra edit çektirdiniz: Evet gerçekten 12. Nesilmiş. 12. Nesil yazar mı olur lan. Yaşlandık zall.
bol bol yürünsün hatta üstüne özel mesaj yoluyla koşulsun isteyen yazardır.

--spoiler--
bu ne cesarettir... seni tanımak istiyorum
--spoiler--
Kız diye bir cinsiyet olmadığı için olabilir.
Evde kalmıştır.
Pazara gidip patlıcan alır.