1. 1.
  her kadınn ı kız sanan yazarlar kadar ilginç değil.
  3 -2 ... uzay muhtari
 2. 2.
  En sevdiği isim harun olabilir. Evet.
  7 ... oytunkaran
 3. 3.
  Evet tipik bir tanım: şahsımdır.

  Daha da genişletecek olursak, "sizlere akıl-fikir ihsan etmeye gelmiş, arıyla namusuyla yazan, salaklara tahammülü olmayan, ama buna rağmen de geri zekalı turnusolü olan, sevgi dolu (tamam abarttım), aşk, ilişki, tarih, matematik, algoritma, pi, felsefe, coğrafya ve Sözlük nasıl yazılmalı gibi konularda sizler için bilgi vermeye gelmiş" kızdır.
  5 -9 ... the kadinn
 4. 4.
  kadın değil, bayan.

  diye uyarılmalıdır.
  2 -1 ... alpertunna
 5. 5.
  Her ne amaçla yazıyor olursa olsun, bir erkeğin "the erkek" diye nick aldığını düşünÜN... Evet çok kötü geldi dimi göze kulağa. The Kadın derken nedense kulağa o kadar kötü gelmiyor peki neden?

  Şimdi bu noktada the kadin nickli yazarımızın suçu var mı? Aslında yok. istediği gibi nick alabilir. Ancak erkek ya da adam, şeklinde alınan nick kulağı tırlamalarken, kadın olarak alındığı zaman tırmalamamasının altındaki neden bizim ne kadar geri bir toplum olduğumuzu gösteriyor.

  Dünya'nın başka hiç bir yerinde woman, women, girl vb (ergen yaş grubu hariç) ekler almış nickleri bizdeki kadın, hatun, kız, hanım vb kadar çok göremezsiniz. Çünkü bizde kadınlar hep geri plana atılmış ve ezilmiştir. Ezilmeye de devam etmektedirler. Kadına da erkeğe de çok fazla yük yükleniyor ancak kadınlar çok daha fazla baskılanıyor. Böyle ortamlarda da sanki cinsiyetini vurgulayarak "işte ben kadınım ve buradayım! Başka kadınların olmadığı kadar özgürüm ve sizlerle aşık atıyorum ey erkek egemen toplum!" dercesine haykırmaktadır.

  The Kadın, yazarın yarattığı bir nick değil, bizim yarattığımız bir şeydir. Bir kadın eğer, kadın, hatun, hanım, kız vb eklerle nick alıyorsa, bu toplumun yıllar yılı yarattığı bir sorunun miniminnacık bir yansımasıdır.
  3 ... eraslan5
 6. 6.
  inşallah Harun abidir. ilk girizgahı sözlükteki kadın yazarlara sallaması şeklindeydi. Ben kendisini böyle farkettim. Hemcinsine saygısı olmayan kadın Harun abi olsun daha iyi.
  5 -1 ... ngark
 7. 7.
  Ayakları güzel olabilir.
  5 -1 ... usualsuspects
 8. 8.
  12. Nesil yazar olabilir.

  Yıllar sonra edit çektirdiniz: Evet gerçekten 12. Nesilmiş. 12. Nesil yazar mı olur lan. Yaşlandık zall.
  2 ... sebastianbach
 9. 9.
  bol bol yürünsün hatta üstüne özel mesaj yoluyla koşulsun isteyen yazardır.

  --spoiler--
  bu ne cesarettir... seni tanımak istiyorum
  --spoiler--
  -2 ... ciptisciptis
 10. 10.
  Kız diye bir cinsiyet olmadığı için olabilir.
  1 ... lipsos